0/0 1/0 1/1 2/0 2/1 2/2 2/3 2/4 3/0 4/0 5/0 5/1 6/0 7/0 8/0 9/0 A/0 A/1 A/2 A/3 A/4 A/5 A/6 A/7 A/8 A/9 A/10 A/11 A/12 A/13 A/14 A/15 A/16 A/17 A/18 A/19 A/20 A/21 A/22 A/23 A/24 A/25 A/26 A/27 A/28 A/29 A/30 A/31 A/32 A/33 A/34 A/35 A/36 A/37 A/38 A/39 A/40 A/41 A/42 A/43 A/44 A/45 A/46 A/47 A/48 A/49 A/50 A/51 B/0 B/1 B/2 B/3 B/4 B/5 B/6 B/7 B/8 B/9 B/10 B/11 B/12 B/13 B/14 B/15 B/16 B/17 B/18 B/19 B/20 B/21 B/22 B/23 B/24 B/25 B/26 B/27 B/28 B/29 B/30 B/31 B/32 B/33 B/34 B/35 B/36 B/37 B/38 B/39 B/40 C/0 C/1 C/2 C/3 C/4 C/5 C/6 C/7 C/8 C/9 C/10 C/11 C/12 C/13 C/14 C/15 D/0 D/1 D/2 D/3 D/4 D/5 D/6 D/7 D/8 D/9 D/10 D/11 D/12 D/13 D/14 D/15 D/16 D/17 D/18 D/19 D/20 D/21 D/22 D/23 D/24 D/25 D/26 D/27 D/28 D/29 D/30 D/31 D/32 D/33 D/34 D/35 D/36 D/37 D/38 D/39 D/40 D/41 D/42 D/43 D/44 D/45 D/46 D/47 E/0 E/1 E/2 E/3 E/4 E/5 E/6 E/7 E/8 E/9 E/10 E/11 E/12 E/13 E/14 E/15 E/16 E/17 E/18 E/19 E/20 E/21 E/22 E/23 E/24 E/25 E/26 E/27 E/28 E/29 E/30 F/0 F/1 F/2 F/3 F/4 F/5 F/6 F/7 F/8 F/9 F/10 F/11 F/12 F/13 F/14 F/15 F/16 G/0 G/1 G/2 G/3 G/4 G/5 G/6 G/7 G/8 G/9 G/10 G/11 G/12 G/13 G/14 G/15 G/16 G/17 G/18 G/19 G/20 G/21 G/22 G/23 G/24 G/25 G/26 H/0 H/1 H/2 H/3 H/4 H/5 H/6 H/7 H/8 H/9 H/10 H/11 H/12 H/13 H/14 I/0 I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 I/6 I/7 I/8 I/9 I/10 I/11 I/12 I/13 I/14 I/15 J/0 J/1 J/2 J/3 J/4 J/5 J/6 J/7 J/8 J/9 J/10 K/0 K/1 K/2 K/3 K/4 K/5 K/6 K/7 K/8 K/9 K/10 K/11 K/12 K/13 K/14 K/15 K/16 K/17 K/18 K/19 K/20 K/21 K/22 K/23 K/24 K/25 K/26 K/27 K/28 K/29 K/30 K/31 K/32 K/33 K/34 K/35 L/0 L/1 L/2 L/3 L/4 L/5 L/6 L/7 L/8 L/9 L/10 L/11 L/12 L/13 L/14 L/15 L/16 L/17 L/18 L/19 L/20 L/21 L/22 L/23 L/24 L/25 L/26 L/27 L/28 L/29 L/30 L/31 M/0 M/1 M/2 M/3 M/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M/11 M/12 M/13 M/14 M/15 M/16 M/17 M/18 M/19 M/20 M/21 M/22 M/23 M/24 M/25 M/26 M/27 M/28 M/29 M/30 M/31 M/32 M/33 M/34 M/35 M/36 M/37 M/38 M/39 M/40 M/41 M/42 M/43 M/44 M/45 M/46 M/47 M/48 M/49 M/50 M/51 M/52 M/53 M/54 M/55 M/56 M/57 M/58 M/59 M/60 M/61 M/62 M/63 M/64 M/65 M/66 M/67 N/0 N/1 N/2 N/3 N/4 N/5 N/6 N/7 N/8 N/9 N/10 N/11 N/12 N/13 N/14 N/15 N/16 N/17 N/18 N/19 N/20 N/21 N/22 N/23 N/24 N/25 N/26 N/27 N/28 O/0 O/1 O/2 O/3 O/4 O/5 O/6 O/7 P/0 P/1 P/2 P/3 P/4 P/5 P/6 P/7 P/8 P/9 P/10 P/11 P/12 P/13 P/14 P/15 P/16 P/17 P/18 P/19 P/20 P/21 Q/0 Q/1 Q/2 Q/3 Q/4 R/0 R/1 R/2 R/3 R/4 R/5 R/6 R/7 R/8 R/9 R/10 R/11 R/12 R/13 R/14 R/15 R/16 R/17 R/18 R/19 R/20 R/21 R/22 R/23 R/24 R/25 S/0 S/1 S/2 S/3 S/4 S/5 S/6 S/7 S/8 S/9 S/10 S/11 S/12 S/13 S/14 S/15 S/16 S/17 S/18 S/19 S/20 S/21 S/22 S/23 S/24 S/25 S/26 S/27 S/28 S/29 S/30 S/31 S/32 S/33 S/34 S/35 S/36 S/37 S/38 S/39 S/40 S/41 S/42 S/43 S/44 S/45 S/46 S/47 S/48 S/49 S/50 S/51 S/52 S/53 S/54 S/55 S/56 S/57 S/58 S/59 S/60 T/0 T/1 T/2 T/3 T/4 T/5 T/6 T/7 T/8 T/9 T/10 T/11 T/12 T/13 T/14 T/15 T/16 T/17 T/18 T/19 T/20 T/21 T/22 T/23 T/24 T/25 T/26 T/27 T/28 T/29 T/30 U/0 U/1 U/2 U/3 U/4 U/5 U/6 U/7 U/8 U/9 U/10 U/11 U/12 V/0 V/1 V/2 V/3 V/4 V/5 V/6 V/7 V/8 V/9 V/10 V/11 V/12 V/13 V/14 V/15 V/16 V/17 V/18 V/19 V/20 V/21 V/22 V/23 V/24 W/0 W/1 W/2 W/3 W/4 W/5 X/0 X/1 X/2 X/3 X/4 X/5 X/6 Y/0 Y/1 Y/2 Y/3 Z/0 Z/1 Z/2 Z/3 Z/4 Z/5 Z/6 Z/7
prej shoqnis fillon dashnia
prej shoqris fillon dashnia
potpuri shkurte fejza
potpuri shkurte fejza 2009
perendi
pot perbej perendi
potpuri motrat bunjaku
potpuri bunjaku
pot perbej moj perendi
paeisi
prison break
prison
pellgu im
per me flejt
prej shoqni fillon dashnia
prej shoqris fillon dashuria
Portogalli
pegi
parazitii
po shetis boten
pikado tash neja
pikado 100 %
pot shoh
per kombetaren
princat
parvarsi
pishat maturant
pse po shan
pralle me tupane
parashi simaku
Playlist Results for rep
Potpuri altin sulku
pussycat dollas
pranvera pranvera
po largohesh ditet e pleqeris
paok
paokara misic
pleding love
peandi shkoza
paladio
promiscuiz
presioni pse pom shtin
pendohu para zotit
per maturanta
pandora tallava per tetovali
prind e tu neve na ndane
paris hilton-blero mix video
perher tpar dashnin fillova
paris hilton blero mix video
panoje ket unaz
pro band dhe violeta
Pèr shqiperin
polifonia labe - vito
pse je feju
po ndryshohet
psycho world- diss e7
pi9kado ft simpatiko remix
p1kado ft simpatiko
p1kado ft simpatiko 8
per vujte
pina viski hit
pina viski hit ma i mir ne bot
pse iku
pandora dhe luli
po t'jemi bashke ne te dy
poni te dua ty
pink pink
pa kthim
prap se prap adelina ismajli
prishe fejesen
paty linda
pirro cako diferenca
pasion - Sara Brightman y Fernando Lima - karaoke
pirshtin
plus rrenat
para meje del me qetrin
pandora teuta tallava
pyt kosova nanen loke
policia e kosoves
potpuri me
potpuri ajshe
para dite e mas dite
policia ne tel
polici ne tel
pdsh ne besojme
poni shpirt im
pusycatt dolls
pes shekuj
po e kallum fushen
po e marton nana djalin
po e marton
prishtina e cenzurume
pasion de
pusto danimarka
prishtina e jona
patriot-pa ty nuk jetoj
parashqevi mako
polifoni gjirokastrite
pandora 20
populloe
pre 1deri10
pandora live tallava 2009 by fatko
PA MPOSHTUR
per pavarzi
pfff
poni do te me shai nena
poni do
pse nuk vallzoni
produkt 28-30 sekonda
pishat 100%
pilli 2009
pablo montero
pse te doja
po martojm ma te mirin vlla
poni vlora
prindrit na
podukt28
pysscat dolls
presioni ``me meze e raki``
presion ``me meze e raki``
presioni feat. gem belushi
presioni feat. gem belushi
presion feat. gem belushi
prinderit ne ndan
Pse u harrua dashuria Samanta Karavella
poni dashuria shuhet ne heshtje
per camerin
pse te martuan
parodi ship
patritizem
po sme puthe
p0pullore moderne
prishtina esht jona
po du met pas afer
poni vaji me det
per deshmoret
pavaesia
po vin petkaxhit
po vin dajallaret
produkt 28-missi
pengesat
per bajrush doden
pink souber
per komtaren
per rapsodet
podujev
pashuk
podujeven
prud 2 be albanian
pop2 dafina zeqiri
prop 2dafina zeqiri
potpuri cifteteli
por ti telenovele
pa duvak
pun emadhe
po e ku me gjet kengen si spo mujna
paulo meneguci
produkti28 misi im
potpuri vaji
po2po
pamvarsija
per at djal
parejsa
pusi cat
produki 28
pyti nana te bijen rri edhe sivjet
piano instrumental
pyti nana te bijen rri edhe
poezi me spot
pyt nena te bijen rri edhe sivjet jo bre nen se ibana 20 vjet
pyt nena
pina viski me kokakola
paska ra ni flet e bardh
pungji
preal marku
prostitutat
paloma diego
paloma olivres
paloma olivares
pistoia
per muse tahirin
puthma buzen
pink so what
pusccatdolls
pa deshire te kane feju
pse nuk me tregon
paradite e masdite
pusto gjermanija
paradite
pishpiriki
pishpirik
Pse stine
pse me le n`vetmi
petrit lulo 2009
presjonitba
presjoni tba
pse umarove
pandroa
popullore mixx
produkt 28 hape deren
pogonidhte
parabrisa
PUSSICAT DOOLS
puthje kosovare
pristine kaj kanuni i katilit
pik me rrema sherro
pse esht kshtu jeta
presijoni
padayon
prefesori-prrall me tupan
po bej krejze
po bllokon
pa i mbush djali 20 vjet
prejlep
pse o shpirti
po mashum
po t'perbej pash perndine
prukiere
Pavarsia 08
pashaj
Popullore live
portokallija
prsioni - perballimi
prsioni
poezia per ditlindje
puthja e fundit by lili
po veq diqka me-Z
Profil
Proffil
Pitbull - Move,Shake,Drop,
Pitbull - Move,Shake,Drop
Pitbull - Move
pse shkove tiiiiiiiiii
pse shkove ti
pse shkove ti, minatori
pse shkove ti minatori
pse oshpirt mentore kurtishi
potpuri fjolla krasniqi.etno enjgujt.don arbas
prrall tupan
partia e punes
Poezi Kng dashurie
puntor
partia komuniste
pershesh hongra
pussicet dolls
pussycat dolls ft Missy Elliot
per ty jetoj
pasha zotin
pasha kta dy syt
pse spo ohesh me vallzu
prej sabahut deri ne drek
pse ulargove
prtita ter naten
prizreni shadervani
palamtumir
pina viski buqja
per prezeren
per pr
pa ty po vdes
pa ty s`jetoj
pa lamtrmir mu largove
pa lamtrmir trix
pa lamtrmir
produkt28 pam param
produkt28 trokas
pse te du nuuk kam faj
pse te du nuk kam faj
princesh e dashuruar
prince double h-pinokio dizz
prince double h-pinokio dizz(unikkatil)
plera
popullore zbavitse
panxhaj
po vdes rruges
pandora te kan feju
pandora pa deshir te kan feju
pan pa desh te kan f
pidhi don kar
papushi- pritem shpirt veq edhe pak
pandora bujar pasha
pasion prince
pishat DEQANI STAR
pishat tallva
po pse s po del kanga
popullore ergys hyka
popullore ergys
pim viski me koka kola
pim uiskime koka kola
patroitike
pa nene spiro roko
pran buzeve te tua
perj kur
perj kur jemi nda
perj kur jemi nda
pizh ft don ghhetoum harrove
Pran teje nuk jam
Pran teje
per tahirin
per parvasin
pres sabahit deri 8
pice off me
potpuri 4
poune jam llapjani
prity wumen
papushi pritem shpirt edhe pak
psss
papushi pritm shpirt
poni rmx
pom nguc kolli
pomnguckolli
pomenguckolli
pomenguckolliteqonanatedoktorri
pres sabahut deri ne 8 kom prit qik o me u zatet
pres sabahut deri ne 8
per her te pare dashnin fillova
Potpuri Vendi im
putpuri vendi im
Prishtinali-Prishtin ne hall te kom
Prishtin ne hall te kom
prishtin shkup tiran
per ty Kreshnik
product28 misi im
product 28 misi im
pellum tefa
partz
partizani i vogrl
Pietro Pi
poja
pavdekshme
po vuaj genta
prishtina force
per nje gote raki
pussikatdols
piste 8
pandora e lumja nona
prita women
prity women
pashpirt
pse povun
per ferizajin
premte
prishen endrrat
prishem endrrat
panene
plasa
pina visci me cocacola
pina visci
produkt 28 kenga magjike
P[OPULLORE
perjetsisht me ty
popullore tiranase
prit nakshom e prit ne sabah
pyete zemren tane
potpurri dibrane
pse gjishata na ka doer qita trasha qika tohlla
pse gjishata na ka doer
PARASKEVI
per her t'par dashuris fillova
pecat na usnama
per dashni
peshkatarit
pren vulaj
presioni ft. klepto per liri
porodukt 28
Pellumb Perbricaj
pershendetje dhe urime
poezi dashurie-vetem per ty
per ty tu mendu
presioni take ower
petrit lulo-jugu
pussycat dolls ft snoopdog
pussycat dolls feat snoopdog
pajtim strruga
per shqiperin kendojm
per vaqe
papa dee
popullori
popi
por favor
pse ky diell
pety kary
pse ky diell spo lind ma
pse ky
pse je largu
pse u largu
poezi dashire
pse me the lamtumire
parandjenja-devis xherahu dhe eranda libohova
Pussycat dolls -stickwitu
pe3iti
PER ATO SY
pammon
pamon
potpuri 2009 shpati
plutarko
polloska
prindert na ndan
perqafome- meda
poezitemia
pse nuk pajtohesh
pe vet nana djalin e vet
pe vet nana
pe vet
Pimi live
perseri po te thrras ne emer
po tvjen era kredit
politikana
paske dasht per avantur
po vuaj shum
pandora-po knoj me vullnet live cegran
pandora-po knoj me vullnet
pemdimi
per gimin
per egzonin
po vjen gazi
pare pare
pare pare -gazi
po te pres qe nje mij vjet
prrall me tupan shumaher
prrall me tupan shuma
po te pres qe 1000 vjet
per gezimin
PAC2
PAC2
prince double h kush
pse ike ti
per deqan
prind etu neve
prind e tu neve
Partizon
pat permand
paci mentor
policia greqisht
party te labi
pajtimi valbona
per diten e flamurit
pine raki
peci
po te pyessa vjeqe je
pandora vjet
pasion fiera inquienta
pa lumturi
prej ni shpati ti lshova syte
pellump hajdari
pa mbaruar djem me qika
pa padron
premi bixhos
pulla nga kmisha
pussycat d
pussycat dolls hosh hosh
potpuridibrane
pina viski live
pa fat0-sinan vllasalliu
pa fat-sinan vllasalliu
per dibren
per her te par dashnin
pandora dashnori
pa lamtumir u largove
possilc dolls
para konviktit nr5
pyetjet 1 pergjigje kan
potpuri meda mamut ferati
puqi puqi qiljeta
panos plaths
pyssicat dolls anglisht new
pyssicat dolls anglisht new
plakja tu sha
palluqa
prej vendlindjes ne gurbet
produkti 2
pash dy syte e tu
POTPURI ORKESTRALE TIRANSE
pa tradheti
proodukt
pse o tposhter
produkt28nje kat me lart
president rugoven
portpori
Presioni Ft Jeton Gem Bellushi and Luck
purple rain
piro cako elsa
prej tetove n gostivar ka ardh lala ty me te marr
po po po po
pretty boy
po knoj
podudjavash me
po knoj vec per hater
per dasmash
Presioni Ft Jeton Gem Bellushi and Luck - Taking Over
pizat
per fundvit
preety ricki
pushu
percolla ylberin
prit edhe pak - ermal fejzallahu
prit edhe pak - ermal fejzallahu
pavarsia 2008
po te prbej pashe perendin
po perbej pashe perendin
poci poci
prram me tupan
puccicat dolls
perperim brati
pse po rrom e vet,uar
pse po rrom e vetmuar
pse po rrin e vetmuar
perfecTi ft TripLe-x Le tash
perfecTi ft TripLe-X
prishtinen e kallim
pavarisa
pa pa kerpays
pa pa cerpays
pa pa carpeys
para pa pa
perfecTi
puthjesh
per babin
per dashnin e jetes teme
pantora
pse sma fal
probleme
pse sme vjen
per mu spaska ken kismet
per fatin smendoj aspak
per fatin
per nje kafe
per zeqen
preshevar
plas moj zemer
plas moj zemer e dalldisur
Produkt 28 - Larg
peresri fajtor
perseri fajtor
pralla
pajtim struga e artiola toska
pajtim truga e valbona
potpori remzij osmani nexhati osmani 2009
PER DURIMIN
po na vjen kali me dru
po loton edhe qielli
po loton
prej mji shpati
Pink - So What
poni dil
pandora.gazi.buqja
pse gjithqka qe eshte e mir ka fund
princi double h-pinokio diss unikkatil
pa ngjyra
PIM VISKI O ME KOKAKOLA
pokuvendin
pokuvendin dy zogj te malit
pak pak
pse te deshta
per ty po qaj
per me kcy
pokunishte
per mu paska kene kismet
prej fillimi
per perzeren
per ty qava me lot
per ty po lotoj
Potpori popullore
presioni zoti agron
per typo qaj
per ty te kerkoj
poni-shoke kam nje hall
potpuri vera
potpuri vera sunaj
pse te fejuan
potpuri endri
poni - trendafil
pendohu meda
prishtina jon
per mu mendon
pimpeksi
potpuri intrumentale
pimpeks skillz
pimpek
presioni feat jeton
patrijotet
po kush s mund ta kuptoj
prej sabahut deri ndrek
pirro qako aljushka
potupri valle
popullore fierake
poni si drandofil
pilli mamit
po e qaj tash veten
pabdora tallava per besimin
pabdora tallava
pandora tallava per besimin
pe kisha
po pi raki
produkt 28 skillz
produkt 28 skills
produkt 28 fanella
per disa milona
popullore berati
pa tender
per ty kendoi
para ndjenj
pse me mungon
prej o nje shpati
partyErvin Bushati Ft Anjeza - Party
poramarte
per fitimin
pse po qan i dashur
posikat-ka
pusikat-ka
papa xhoi
per kombtare
pussy cat dollz
papa xhoi me mire nje mik
partners my love
potpurti bekimi ymeri
potpurti bekimi ymeri
potpurti bekimi
potpurti
Per her te par dashni fillova
pirrp ccako
pirrp cako
p.c.d
produk28
potpuri turqisht
pajtim struga dhe valbona mema
parfumin armoni
PAIN LOU
prishtina li jom
pe kujtoj ate takim
prishtina esht e jona
per kok ksaj nane
podgorica
potpuri turk
pritem shpirto
pse tedu
potepres
populli vendi im
prej prkzait ne gllogjan
prall me tupan luli
prralla metupan
Psicopat
potpuri bilbilat
pranvera ne prishtin
POPULLORE SHQIPRIA MESME
POPULLORE KOLONJARESHQIPRIA MESME
plisa
POPULLORE KOLONJARE
potpuri bilbilat knona
POPULLORE ELBASANI
pimpexxx
perkthim anglisht ne shqip
plei debela gustafi
perqafimi i par
perqafimi
problem shum serioz
popullore librazhdi
pendimvajzat e mbara
pendimvajzat
potpuri-me bilbilat
pse o jet ti me denove
popturi shkodrane greta zani
popturi shkodrane
prrall me tupanb qifteli
prrall me tupan qifteli
prrall me tupan qifteli vol7
PAJTIMSTUGA
pode
permeti valle
per pasojat
prej nji shpati ti lishova syt
prishtin ali jom
pse moj nan po qan
pse moj nan
pse po qan
pse po rrin pa gjum
pijt osaj
puoa
plot rrena
panorama
pidi
pandora jasha jasha
pse po rrin me ta
pshurri fraerin
podal
per ni cafe
produkt 28]
pellumb vrimca
Poni-dashuria labe
prape se prape
peggo
posica dolls
Po Digjem
Poni-si tanadafil
pavrsia keng
per medatin
per medat
poni ceshte dashuria
pse eshte keshtu kjo jet
per ty hekuran
po s'me puthe ti
per kombtaren
panja
produkt 28 hapi krahet
po spo du
pajtim strga
potopori shkodrane
per selman kadrijen
poezi vuajtje
pissika
presioni mariuana
pikat per vesh
pse smund te jemi bashk
po me vret tradhtia
petrit qyqalla
pivaviskime cocacola
papi gjulo
pavarsia 17 shkurti
plain white T´s
PAPICULO
Plase forgive me
pandora bobi
puna e mar
padeshir
per ty kendoje
pajo
polifonia himariote
Pandora - Hajde Jasha
pikon
psycho-world
pro bend vijoleta kukaj
pula dhe gjeli
pusto zavicra
pusto zvicra
per disa qaste
per disa qaste intime
Play/stop Save as
Play/stop Save as
phicz hip hop o ka knohet
phicz taulant hip hop o ka knohet
pasione de garcela
pasion de gavirales
produkt 28ft aurela
produkt 28ft aurela gace
pos si nje lule
pse spo ma qon
pandora kanga e zagrebit
pse nuk kthehesh
piiiii
pepi pac dr snake bab trondon
per nje goce na ka hur sherri
por ty po qaj me lot
po qaj per ty
pipi poqi
per dinin
poikbxlsl
per shen valentin
prraall me tupan
pse ace ft mali g
pse mali g
po e bajna synet
pajti struga
prap un fajtore
po po e morra
prap te un se te un
produkt 28 Orhinda Huta
palti shira
pajazit ahmeti
p dedy i ned a girl
premta
perjetesisht miku yt
pro-genius
pikia
pikia
potupuri bilbilat
pjeter frroku
poni po te dua
per mitrovic
prap se prap ti te un
per psris
per franc
pusycal dolls
produkt 28 mire
pajti
pash zotin e ke pa a nime
pandora diamant
Preslava - Posleden adres
pram me ben fajtore
pcdogs hush hush
pc hush hush
permetarepopullore
po vuan kjo zemer
per politikana
pussycat dolls i hate this part
Pit Boy
prince doubel
psee
prince doubel dashuria e pavdekshme
Pit Boy-Atmosfera
Pit Boy-Atmosfer
poezi me zemer
poezi me vuajtje
poezi me vujtje
per tironen
po martojme malon
po tala ni amanet para se teshkoj neser ne gurbet
poezi per pavarsin e kosoves
pije pije detin
pas vdekjes sime
pine pine raki
Pendimi Ndaj Jetës
pozarta shkurta
pina visk
produkt 28 jehone
produkt 28 jehon
pipzat mondi vogel
per nej dashuri
Poni - e lum moj kush i ka
Poni - lum moj kush i ka
potpuri shpati negjati remzia antigona
per nji goc
pysin zanat per luanin
produkt 28-si heren e pare
purgatori jakup ferri
PERPARIM BRATI DHE HAMIT KASTRATI - KURBETI
Petraq nini
PER VOTIMI
pse me lae
pijano
per pavarsi vendi im
pavarsija kalle kalle
pavarsija kalle
pavarsija kosoves
per ty qava
poni si tradafil
pavarsi xheki
per ata qe s'jane
perbej pashe perendin
pllumb hajdari
PREKE DASHURINE
pse su bashkuam
produkt 28 besa
produkt 28 besa
produkt 28 ft besa me beso
prej kosoves
pirro caka
produkt28-shqipe
produkt28-rovena dilo
pash ato dy sy
pat kasapi
parvasia e kosoves
Poqi-pse shkove ti
p.dady feat keyshia Cole
pf.dady keyshia kol
pf.dady keyshia cole
p.dady shristina agulera
p.dady christina agulera
poooooo
pse sme more mua
pare vetem pare
Potpuri me qetelija
pavarsia2008
pse jem tusk e pse jem geg
pavaresija2008
pavarsia2008
pavarsija 2008
proesori
per nje goce na ka
parandjenja-dejvis
pandora kur ibusha 20
pajaziti
popullore labe
poni opa opa
po ku je o burri
poni opa
pojani
per eliden
poni dil moj dil
pon dil moj dil
potpuri turke
princ duble
pse po me len
pash ata dy sy fatjeta mp3
po pritoj larical son
Premi ne bixhoz
produkt 28 si
popopopopo
popopopopo eki nox
popopopopo eki nox
poloska faj
posikadolse
potpur shpati remzija nexhati
potpuri flora gashi aferdita demaku
potpur motrav mustafa 2009
Pyete zemren tende
pussycat dolls butons
pusycat dolls butons
potpur motra mustafa
parti miks
perfumi i ri
palidheje
preng papushi refugjati
PIRO KIACO
puthja e hatrit korab shaqiri
poezi te dashuris
PIRO CAKO TAKA KRAK
puthjet
per tele
per gyrbeqar
peng palushi
pa lamtrumir
pavarsia xheki
pa ty sdua t'jetoj
pa ty s'dua t'jetoj
popullore valle
parosi sme the u lodha
po prizereni
prizereni sharkia
po me mbyt vetmia
proud to be albanian
pishat deqan
plav guci
plaku tu sha
paniku
prej shoqnis lindi
pina viski .hit .2009.
pina viski ..2009.
prallametupan
po na vikan krushqit
potgoni
potgoni
po na ndan ni oqean
po don me plas
po don
per her par dashni filova
perparim mehmeti
parque
playha
pllazha durres
peodukt 28 missi im
po vuaj te dua
prodikt28 missi im
porpasimi
pershperitje dhe ulurime
po e martojm dylberin
po e martojm
pi uiski me koka kola
preveza
preveza uiski coca cola
pershendetje dhe urime hajgare
para meje mendon nburr
presioni unikkatil
pse nuk te lajn
prind e tu mua sme dojn
potpuri- genta
parandjenje-eranda dhe devis
parandjenje-devis xherahu dhe eranda libohova
pllal me tupan
pandora xhavit dedej
para olvidarte de me
pandora o xhixhi o bobi
per peqan
psicopat-at
pysicat dolls i hate this part
pussi cat dolls i hate this part
potpuri lora
pakufij
poezi per te qeshur
paro popullore
pandora hajde hajde
pash dy sy fatjeta
produkt 28 28
po nuk qenka e vertet
poshlh
planet
PJES ALEGRO
poezi- shko
pa mua me mua
produkt 28- neser
pusyact dolls
plistegen
papi quro
pik me rrema shero shero
pse shqiprin e ndajn ne mure
pedro
periteria desing
produkt28- leter
presioni amerik ti na fal
pi pi poqi
pavarsia e ks ne amerik
pandora asan aga
popullore pthjet e tua
popullore puthjet e tua
party TBA
pritjes pik
po para ca kohesh
pandora fato fato
perse o zemer
perse o
premtim muhameti
princ double h - diss unikkatil