0/0 1/0 1/1 2/0 2/1 2/2 2/3 2/4 3/0 4/0 5/0 5/1 6/0 7/0 8/0 9/0 A/0 A/1 A/2 A/3 A/4 A/5 A/6 A/7 A/8 A/9 A/10 A/11 A/12 A/13 A/14 A/15 A/16 A/17 A/18 A/19 A/20 A/21 A/22 A/23 A/24 A/25 A/26 A/27 A/28 A/29 A/30 A/31 A/32 A/33 A/34 A/35 A/36 A/37 A/38 A/39 A/40 A/41 A/42 A/43 A/44 A/45 A/46 A/47 A/48 A/49 A/50 A/51 B/0 B/1 B/2 B/3 B/4 B/5 B/6 B/7 B/8 B/9 B/10 B/11 B/12 B/13 B/14 B/15 B/16 B/17 B/18 B/19 B/20 B/21 B/22 B/23 B/24 B/25 B/26 B/27 B/28 B/29 B/30 B/31 B/32 B/33 B/34 B/35 B/36 B/37 B/38 B/39 B/40 C/0 C/1 C/2 C/3 C/4 C/5 C/6 C/7 C/8 C/9 C/10 C/11 C/12 C/13 C/14 C/15 D/0 D/1 D/2 D/3 D/4 D/5 D/6 D/7 D/8 D/9 D/10 D/11 D/12 D/13 D/14 D/15 D/16 D/17 D/18 D/19 D/20 D/21 D/22 D/23 D/24 D/25 D/26 D/27 D/28 D/29 D/30 D/31 D/32 D/33 D/34 D/35 D/36 D/37 D/38 D/39 D/40 D/41 D/42 D/43 D/44 D/45 D/46 D/47 E/0 E/1 E/2 E/3 E/4 E/5 E/6 E/7 E/8 E/9 E/10 E/11 E/12 E/13 E/14 E/15 E/16 E/17 E/18 E/19 E/20 E/21 E/22 E/23 E/24 E/25 E/26 E/27 E/28 E/29 E/30 F/0 F/1 F/2 F/3 F/4 F/5 F/6 F/7 F/8 F/9 F/10 F/11 F/12 F/13 F/14 F/15 F/16 G/0 G/1 G/2 G/3 G/4 G/5 G/6 G/7 G/8 G/9 G/10 G/11 G/12 G/13 G/14 G/15 G/16 G/17 G/18 G/19 G/20 G/21 G/22 G/23 G/24 G/25 G/26 H/0 H/1 H/2 H/3 H/4 H/5 H/6 H/7 H/8 H/9 H/10 H/11 H/12 H/13 H/14 I/0 I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 I/6 I/7 I/8 I/9 I/10 I/11 I/12 I/13 I/14 I/15 J/0 J/1 J/2 J/3 J/4 J/5 J/6 J/7 J/8 J/9 J/10 K/0 K/1 K/2 K/3 K/4 K/5 K/6 K/7 K/8 K/9 K/10 K/11 K/12 K/13 K/14 K/15 K/16 K/17 K/18 K/19 K/20 K/21 K/22 K/23 K/24 K/25 K/26 K/27 K/28 K/29 K/30 K/31 K/32 K/33 K/34 K/35 L/0 L/1 L/2 L/3 L/4 L/5 L/6 L/7 L/8 L/9 L/10 L/11 L/12 L/13 L/14 L/15 L/16 L/17 L/18 L/19 L/20 L/21 L/22 L/23 L/24 L/25 L/26 L/27 L/28 L/29 L/30 L/31 M/0 M/1 M/2 M/3 M/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M/11 M/12 M/13 M/14 M/15 M/16 M/17 M/18 M/19 M/20 M/21 M/22 M/23 M/24 M/25 M/26 M/27 M/28 M/29 M/30 M/31 M/32 M/33 M/34 M/35 M/36 M/37 M/38 M/39 M/40 M/41 M/42 M/43 M/44 M/45 M/46 M/47 M/48 M/49 M/50 M/51 M/52 M/53 M/54 M/55 M/56 M/57 M/58 M/59 M/60 M/61 M/62 M/63 M/64 M/65 M/66 M/67 N/0 N/1 N/2 N/3 N/4 N/5 N/6 N/7 N/8 N/9 N/10 N/11 N/12 N/13 N/14 N/15 N/16 N/17 N/18 N/19 N/20 N/21 N/22 N/23 N/24 N/25 N/26 N/27 N/28 O/0 O/1 O/2 O/3 O/4 O/5 O/6 O/7 P/0 P/1 P/2 P/3 P/4 P/5 P/6 P/7 P/8 P/9 P/10 P/11 P/12 P/13 P/14 P/15 P/16 P/17 P/18 P/19 P/20 P/21 Q/0 Q/1 Q/2 Q/3 Q/4 R/0 R/1 R/2 R/3 R/4 R/5 R/6 R/7 R/8 R/9 R/10 R/11 R/12 R/13 R/14 R/15 R/16 R/17 R/18 R/19 R/20 R/21 R/22 R/23 R/24 R/25 S/0 S/1 S/2 S/3 S/4 S/5 S/6 S/7 S/8 S/9 S/10 S/11 S/12 S/13 S/14 S/15 S/16 S/17 S/18 S/19 S/20 S/21 S/22 S/23 S/24 S/25 S/26 S/27 S/28 S/29 S/30 S/31 S/32 S/33 S/34 S/35 S/36 S/37 S/38 S/39 S/40 S/41 S/42 S/43 S/44 S/45 S/46 S/47 S/48 S/49 S/50 S/51 S/52 S/53 S/54 S/55 S/56 S/57 S/58 S/59 S/60 T/0 T/1 T/2 T/3 T/4 T/5 T/6 T/7 T/8 T/9 T/10 T/11 T/12 T/13 T/14 T/15 T/16 T/17 T/18 T/19 T/20 T/21 T/22 T/23 T/24 T/25 T/26 T/27 T/28 T/29 T/30 U/0 U/1 U/2 U/3 U/4 U/5 U/6 U/7 U/8 U/9 U/10 U/11 U/12 V/0 V/1 V/2 V/3 V/4 V/5 V/6 V/7 V/8 V/9 V/10 V/11 V/12 V/13 V/14 V/15 V/16 V/17 V/18 V/19 V/20 V/21 V/22 V/23 V/24 W/0 W/1 W/2 W/3 W/4 W/5 X/0 X/1 X/2 X/3 X/4 X/5 X/6 Y/0 Y/1 Y/2 Y/3 Z/0 Z/1 Z/2 Z/3 Z/4 Z/5 Z/6 Z/7
keng per orhan halilajn ilir shaqiri
kush vdes ne kembe
keng te degjuara
kuvje npuna meuniartu
kenge per vallezim
kuom shoket e mi
KU I KOM SHOKET
kallne moj kallne malin
kapital t ft 2po2 nalt
kapital t -nalt
kosovae lir
kurr sta fal
kengen qe une e kendoj
kenga qe une e kendoj
kenga une e kendoj
kilekile unikkatili
kollazhi 2009
kaiie sonte
Kanga e Rugovs
kenget magjike 2008
kokakolla
kaserma jon
kasarma jon
kid mann
kasarma tona
kenga din zymerit
kthetrat per ty
kassandra steen
kassandra steene
Komandant korbi
keng gurbeti new
kenge te pavaresise
kur po vjen meda
kenge te pamvarsia
kenge te pamvarsi
kejsi tola me flaja krelani
kkejsi tola me flaja krelani
kur at nat ne korish
korbat mbi korb
korbat mbi korb ne ket nat pa gjum
kapuq me mong
kange per dukagjin
kaba popullore
kale qifteli kalle
kaltrina selimi atuto stop
kenge me kallasha
kenge te panvasise
kobra hajde
kenge per panvasine
kang englisht
k-one
k-one - e kalume
ku na mbet forca e burrit
keng arben haliti
kaqaniku pavarsija
kur ti te jesh e imja dotjesh
kaqanik gzuar pavarsija
keng me qitelia
ky fati paska qen
kapital3 feat blero
kapital feat blero
kathem el-saher
kosovaa pavarsi
keng per adem kamberin
kalle sonte - tingulli 3nt
kadenca naseri 2008
kadenca albumi 2008
keng per abedin rexha
keng per abedin rexhen
kot e ke o djal
keng per sandokanin
keng per jashanic
k-lay ft bazzuka
kardina
keni me fal
keng per mejen
konga e qyshkut
keng saliqkut
kadanduraj 2007
kadan duraj mos me pyet si po jetoj
kampiona
kriminelat e vjedhin vajzen
kaqanuku
kstjushka
keng per bujari
kur ka dal
kush ka faj bigjenjus
keng hime tes
keng 1991
kush ja nisi luftes ma i pari baca adem jashari
kush ja nisi luftes ma i pari adem jashari
kujt po i perngjan
kerpuzat
kur ne kosov vllazen ra
kur ne kosov
KASTRRO ZIZO
keng bega
kenr per flamur
keng per flamur
keng te vjetra gazi
kende moj
keng 1990
krej 1 jemi
Kush ja nisi luftes ma i pari Afrim Muqiqi
kujti pase
kuit ipaske
kuit
kur ti je ne kosov e un ne mergim
kur po jam pa tyy
kossova e pavarur
kadenca zagrepit
keng nga motrat shkupit
ka stop ka blok
kumrija besimi
komandanti fadil nimoni
komandanti fadil nimani
kafana na ballkan
kaos-s kom kohe
kaos-s kom koh
keven
Keng per Fadil Nimonin
Keng per Fadil Nimanin
kapital t vs dafina vs 2po2
kapital t vs 2po2
kengen ezagrepit
kosovar aliju ku je oj zemer
kays
karras
kenga e mari
kulka
kenga atigona
Keng Patriotike per Uqk
kafeneja te oki
kangen dridhe prapanicen
keli zemra don zemren
kush ja nisi luften ma i pari
kam qendisur
kaltrina selimi kopipei
kadencat kenga zabrebit
kadencat kenga zabrepit
kadenca zagrebit
kenge per ademjasharin
ku je o zemer
korab shaqiri te kam gjetur
kur i mushi sabit pleka 20vjet
kenge per shpetim robaj
kristi me mungon
kapitalti 2po2 dafina
kafenrja
kafenrja jon
Kosovar Alija -Ku je o zemer
kalsa e rritur
kalsa
kenge per luften
kreshnat e kosoves
kenga e pavarsis se kosoves vendi im
keit perfekt
Kosovar Alija-ku je oj zemer
kingg
krejt nalt dafina zeghiri
krisfali
keng te bijeve te sefes
kengen e hxhi sinanit
kengen e hxhi tishukit
katjushka valle mp3
kush po te baoher nuse
kenga e luan haradinaj
ki gurbet
kenga e luan haradinit
krasniqi zyle1990
kujtim kadrija
kenget ma te reja
kenga rexhes
kenga regjes
kobra ft unikkatil
kjkh
konga regjes
kobra ft unikkatil sinjali
Kirmizi
Kirmizi Gül
kaltrina auto stop
kjo viktime e dashurise
kejt mahalla ndisko
kush i preu shqiptaret ne kabash
Kėnga e Zenel Begut
ku pik loti ska dashni
kang me shakia
kong per pak leken
krutar i gjkoves
kang vajtimi
kalle qifteli kalle
kong per krutar i gjkoves
kang me sharki e violin
kapital 2po2 dafina-nalt
kapital 2po2 dafina zeqiri-nalt
kom kera
keto ura TNT
kushtrimi dhe fatlumi
keng tallva
kejt rock
kenge atedhetare
korab shaqiri top fest 6
Ku ukheva nga kurbeti
Ku uktheva nga kurbeti
ktheva nga kurbeti
kabi
koken ul shpiragu
kaos-jem ktu
kooli
keng per agim ramadani
katale katale
kalle ciftelin
kur te thash te du
keny west love lockdown lyrics
kreta koqi-kam mall
kerta koqi
kelly clarksojn
keta i ri
keng per brahim keta i ri
Keng Gjermanicht
Keng Gjermanicht buschido
kdencat
keli meli- ne dasmen time
ket dashni kush sun e nal
kenget per gurbet
koolio
kolina
kollijo
kapital-t ft 2po2ft dafina
kthetrat ft don read
kang me te rejat rap
kenga albanezi
kapital tdafina 2po2
kenge gurbeti
kur ta ktheva
kari ne pill
kelly san
keshilla per cikat
keli lamtumir,lamtumir
krahinat muja e halili
krahinat muja e halili
kaspek-es
kaltrina gjokaj
kapitull ti
kapitull 2
kelo lamtumir lamtumir
kangla
keng me qifetli
keng me qifteli qifeteli
krizma kallashi
krenaria
k - albo
kate petty
KURMETHUAJO
katy petty
kenga ajshes
KREJT DURT NALT
kobgra a.k.a. helmusi
kqurrele
kenduar per shqiperin
karnevali
keng gubeti
keng gubeti
keng te deshmorve
kadrija shi po bjen
kobra une jam
kaba me
kur imush 20 vjet
kur imush 20 vjet teutaselimi
keng per adem jashari
kelly cerson
kenge per aziz kelmendin
kur i re ment tjeter kah
kosmen doraki
kang hashkalive
keng per deqanalit
kenga e fiksit
kosova deqani
KENGE FEUJESH
korona-ne bankat shkollore
KARATE SPORT
kanga e hasan fazlis
kenget e fiks fare
kosovar alija-ku je zemer
kieng came
keli dhe meli 2009
keli ne dasmen time
keli dhe meli ne dasmen time
keli ne dasmen time 2009
kaos daffey
keng per MATURANTE
kaos ft. dafina zeqiri
kur i busha 20 vjet
kozanostara
kam jne lutje
kadenca apo vjen me mue
kastriot tusha himni elbasanit
kaltrina selimi hana bend
Kah jem
kosov tiran
keng poezi
kenga e noizyt per kafzin
keng te ...
kosov elbasan tiran
kuptove
kelly-top fest5
kujtim shehu-goce tirane
kret e din
katilat rekords
kally clarkson becouse of you
kenga e deputetit
kenga e alit gashit
kanga shaban polluzhes
kėng valse
keng per hasan agen
kengsh disko
kang valle
kalomira greke
kenge te moqme shqipe
kenga e zagrepit ne gjuhen shqipe
kur me vdiq babai
ke mbetur ai qe je
kastriot tusha-qapkene moj
kalmo
kris-falja
kapital dafina zeqiri
kenge per dashuri te humbura
kris-maja
ky meraku se c me treti
kenge te bpa vdekshme
kris kenget
koha ka ndryshu
klaudi
kur xhirohet film
kapital feat dafina
kristina aguilar hurt
keonora jakupi a do te jeme jotja
keonora jakupi a do te jem e jotja
keonora jakupi a do te jem
keonora jakupi e jotja
ku xhirohet film
ku xhirohet nje film
kills ft dafina
keng te forta anglisht
kosov e pavarur
kur xhirohej nje film
kenge baleti
kanibal-dridhu pak
kurtevdesmosvajtombivarr
kenga e fakultetit
kurr s
kanga e arif sinanit
knga e abaz ags
kenge nga maqedonia
karahina
kallasit
karahines
krizma kallashit
keng argetohu
keng me te mirat
kenget te perzemerta
kenga e saliut
kenget dashurie
ku je shpirt o ku je ti
kenge jugu 2009
krizma te kallashit
krizma te gulinovit
kange per hapsane
kange per hapsanes
kengat e reja shqipe
kangen e zagrepit
ke mendu se nat dit per ty do qaj sinan hoxha
K-os - Hey
kthehu vlla
karramele moribobon
karamele moj bonbon
Kenge per Adrian Krasniqin
Kenge per Muje Krasniqin
kenga e fundit per ty
kam mall per qamerinė
kenge live dashnie
kenge live dashnive
kenge dashnive live
kenge live hajde duriq
kenge live duriq
kenge live jehon jehon
kenge konoqeqi
kapital-t 2po2 dafy
kishe un bukuroshe
kaj dylbere
keng qmilit vigel
kushtuar pavarsise se kosoves
kang per gurbet
KOSOVA FESTON- Motrat Bunjaku
kadrushhaxhimustafa
kuku eqarta
kush asht ne gurbet at uj kush epin
kenge tosk
korab shaqiri- te kam
knoma kengen o bylbil
keng te perzime
keng per gjyshen
keli sa mezazhe
kali i eger jom
kali i eger
ko to tamopeva
kalojn dit
koha sheron plag
kazanova luaj qyqek
Keng te Dhimbshme Tallava
kapitalt ft dafina
kapital t 2 po 2 dafina
keng dashurija
krosat.tk
ky meraku
kenga e hates.
kang shaban palluzha
kurr hallall sta boj
konga nak berisha
konga e nak berishs
konga e nak
kapten jec
KENGET ME TE FUNDIT
KENGET ME TE FUNDIT NE TREG
kemal monteno
konga e ures se shejt
kur ta ktheva oj kosove shpinen
KENGET E FESTIVALI PER FEMIJE
kolazh live artiola toska
kush te solli lagjen time
kenga ecana begut
kenget e hashim shales e tahir drenices kenga e cana begut
KTHEU PER VETE PER MUA
ku po shkon ushtria
keng per adem
krsitia aguilera
kengg kumandant kumanova
kicik emra
kiqik emra
Kazdro feat. Mad boy
Kazdro feat. Mad boy -Spom njohin
Kazdro
kanga e kadi bistrices
kanga e bistrices
ktu zoti me fali
Kazzdro ft. Mad boy
kur ishim femi
kush ja nis lufte s
kombeatar
konagjegj
kanagjegj
kecote martoj nenena
kemga e hikmetes
Kamikaza-t kungja po gjumi
kenga per fikneten
ku e ke besen qe ma dhe
Kadencat Kenga e Zagrebit.
kanceri ft sevda ft kusha
ka dyqanin te selvia
kadenca keng e zagrebit
kolc deshira per jet
kanceri ft kusha
kujtimin qe ma dhe
komadant
komadant struga
kjaj dylbere
Kadria shi po bjen
Kadria po bjen shi
kaante
Kelly Clarkson - Because Of
kerkoj falje duli
kenga e rufi osmanit
KENG TEREJA
keng e ali pashes
kush hamomin ken qata
kazimzero
kazimkazim
kush i preu shiptart ne kabash
kaon ft krriki
kenga arif sinanit
kenge popullore jugore
kėnga e arif synanit
ket lulin
kur te takova
krrki
kapital ft. 2po2 dafina
kushtrim pacolli
kenget e viteve90
kapitat
keng fliqt
keng per dashuri tallava
kaos dridhe
kaos dridhe prapanicen
kang per ramush aradinaj
kang ramush aradinaj
kong e mir turqisht
kong e mir
ku lae besen qe ma dhe
kengek gurbeti
kurbetqare
komple
kurmedel gjumi isabahit
kenga ebeqir ages
kastro zico
kafen emengjesit
kush mashtron mashtrohet
korab shaqiri te therras
kangrap
kang te reperace
kam mar pare me kredi
kumrie mustafa mas u kthe
kety peru
k-os muzic 2009
kaxanxidhis
kaxanxidis
kaos-nese um thirr me dal nu kam koh
kaxanzidis
kaos-nese um thirr me dal
kaos-nese um thirr
kenga e Zagrepit shqyp
korab shaqiri da dalim sonte
kallasi
kumrea dhe ymer krasniqi
kumrea dhe ymer krasniqi mos u kthe
koruspudence
korospudence
korospodence
kemi endrra boys
kumria dhe besim krasniqi
kang te vjetra nga demir krasniqi
kenge me buzuke
kosova e bukur
kegu me bledi dhe me geri
kegu me bledi dheme geri
kegu me bledi
kegu
ku ki lek ku ki shmek
kosov e bukur
kari pa qeliza
ku jeni o musliman
kllas ah zemer
Kjo esht e drejta
kaltirina selimi
ky ven
kenga oj zogo jelek me vija
kilaz
kazuzi
kenga qou rexho
KENG PER YMER
korab haqiri
korab haqiri eja dalim sante
kenga isa boletinit
kamikazat nuk e di se sa
ksaper.
ksaper
kamikazat ft zeeroman-nuk edi se sa
kush ja nisi luftes ma ipari
klipe shqip
kenge melodike
KOS-ktu jo
KOS-ktu
Kastro Zizo - Kubalibra
komshie e vogel
KATIUSHKA VALLE
kenga e miftarit
kamijon ushtarit
kolazhe zbavitese
kende live dasme
kenge live dasme
kosharja99
kerrk
k-aos-ketu jam
komandat kumanova
kenga nje fotografi
ku po knojn kto dy kumrija
kemi feju vllaun
kameri
kejasat 2009
kejas
kthjellu-imazhi
Kanagjegje
ku kam
kafe mkafe
kanga e lasgushi
kanga e lasgushit
kur vasha
kur vasha qan
kėnga e shumaherit
kenge te perpunuara
KENGE PER ElbasaniN
kosovar aliu
ku je oj zemre ku je
kris bran
kenge dasmashe nga vajzat e kosoves
kenge dasmas nga vajzat e kosoves
kenge farik me raite fraik me shaijte
kur sedon sedon
kange tallava
kur ta shikosh ti strugen
kinda shabani dieta
kstro zizo
kati 2009
Katy Perry - I Kissed A Girl lyrics
kur ti ne kosov e une ne mergim
kenge per ibrahim rugoen
kur me del ne sonak
kiss me larana
kendoma kengen or bilbil
ku je musliman
kenge dasmash martes jone
kenge dasmash martesa jone
keneg dasmash
KUJTIMHASA
kendojm per shqiprine
kenge urimesh
keng per dubraven
karla
kenge tradhtie
kujt i paske ngja
kujt i paske ngjare
kenga e alban rexhes
kalon nga rruga
kalon
KOBRA PER JU NZARF
kega ehikmetes
king-eTTa Ft ex-king
kujtohem
kapital 2po2 dafina zeqiri
ken malli
kadencat ne dras te vekut kush po qan
kapital g
keng foloflike
kali i osekit
kamikazat t gjilan
kur bjen fylli e qiftelia
keng me shahira
keng per tahir mejen
kenga eshte vendi im
kaos-ltu jam
KENGE POPULLORE DASME
kenga ani moj shqipni
kenga ani moj shqipni mos um thuj se marova
kur te desha
kujtim laro-lulekuqet mbi mure
kumrie mustafa dhe besimkrasniqi
kapital ft 2po2 dafina
kenge per trima
kenga ekrushes
kur tqes kanun
KOG ft MrSafet Cka Po Don
KOG ft MrSafet
kosov-shipni d.u.d.a
kosov-shipni
kusj ja nisi luftes ma i pari
kang per maturant
kurtish nagushtaki
kejos prapnica
kejos''prapnica''
kumrie mustafa-mos u kthe
kush na ndjti
kengelabe pilur
kengelabe himare
kengelabe
kur do te kthehesh
kenta ismajli
kaonet edelvines
keng vajtuese t dashnis
kangen e selman kadris
ke shtylla
kenga ikmetes
keng te reja shqip
keaos ketu jam
kenget e xhulit
kenga romantike
kenget e vip shqiptare
keng greke
korab shaqir me ni dhom
korab shaqir 2008
kacja
kaltrinna selimi
kacurelat kur ti sho
kenge e emigrantit
kaltrina selimi kujeti
keli dashnie
kenget hitet2009
kaltrina hana bend
kamarieri
kenga me te cilen vallxoj dafi te op op labi
katunar e sheherli
keng per hasan fazli
kosove-shqiperi
kenga 17shkurt2008
kos te njejtin vend
komanova
keng me gitare
kejosan
kur na ra
kenget mate reja 2009
kenge per pavarsis
krahina me qitelia
kentiana ismaili
kristina agylera
ka dal dal po vjen pleqnia
kur u nisa nga kosova
kaplital- 2po2- dafina zeqiri
KENGET ME TE REJAT 2009
KENGET ME TE REJAT TE 2009
klasic dj blund
keshtu fundi paska qene
ku jena
kid cudi
krhinore
kenge per gjirokastren
krahinore
knusi-dj
kush tnisi luftn maj pari
kadenu
kendojme per pavarsin e kosoves
kadeluna in the end
krali 2
keng per hasin
kuvendon marta me gra-vellezerit leshi
kaqepi
kale kale
KUSH TE FLI KKEQ PER MU
kerkimi i dashuris
kenga larg atdheut ne mergim
kenga larg atdheut
kemisha jote blu
KUR TE VDES UN MOJ E DASHUR
KUR TE VDES UN
keng dasmash duli
kuvendon marta me grat
kacurrelsja
Kadenca vullneti zeqa live ne Gold
Kally Kriston
kenget e noizyt otr
kenget e noizyt
keep it gengsta
kenget e noizyt kadale
kthuhu tek un
keos me fat
kthems dashurin
krazy frog
kenege prej genius
keng per ramush haredina
keng burimore e hikmetes
kao-s - si na
kenga e jasharajv
k young please me
keng te vjetrafolflorike
keng te vjetra folflorike
kllasik skills
kosov pavarsi
kėng kosove
kenga nepit
kenga e tahir sinanit
kenge me kitare
kengen e hikmets sharkia
kovova
keng patritike
kujtim shehu-malli per dibren time
ku je nena ime
kalmacigren paja qka tkallxoj
kalma cigren paja qka tkallxoj
kujtim shehu-malli po me djeg
keng pavarsije
kokaina o moj dashnore
kallma cigaren peja qkat tkallxoj
kallma cigaren eja qkat tkallxoj
kanga e kishlaqit
keng pavarsij
kanga e kish laqit
ka kalu koha
kolonjarepopullore
kryva
kolonj e bukur kolonj
kenga e re e rovena stefa
ka kalu
kaos ft etno engjujt
kengen sinsn dragusha
ku jeton dashurija
kanga kral nikolles
keng folkrorike
keng krutane
krejt muhalla disko
kumrie mos u kthe
kazanova-fiki qato drita
Kozanostra -qyqeku
kenga tu tu
kosova republic
kris bron
kenga e zha
keng live meda
kenga magjika
kaltrina selimi kopipersi
kenga e hasan fazliju
kozeta tallava
kadenca-mihane
kujtim shehu-po me djeh malli
kujtim shehu-po me djeg malli
keng per vrasjen
keng spoanjole
kurr ma ty mos te gezoft zoti
kiamet-mitrovicalike
konga flamurit
kush do te mare nuse
kenga e luto fukaras
kaos-kurr mo
kush tka feju
kurtlar dedim
kurtlar dedim elif
krejt me ren
keqo
kur jom vet
kalle ferizaj kalle
kalle ferizaj
kendova
keng per vallle
keng per valle
kacho rambo
kenge te ndryshme shqip
kamer loshio
ku je ti ku je fshe
kile unikatili
keng ^PIKLLIMI
ku je fshe
ku ishe ti
keng pikllimi
keng tpikllushme
keng pr enver hogjen
kapital t 2po2 ft.dafina-shum nalt
knaqem
kang florike
kallim
keng pr hoxhen
keli tradhetia
katse kala
katse
katse kala (mv)
keli tradhetare
kris pushka
kola biba
keng e prizrenit
Kejt Jan Ba Gg
k-master feat.florinda-burgu
keng patriotike 81
kenget patriotike 81
keng per elver hoxhen
kanga e zabrebit
kengtart e shqipris
kosovari aliu
kafazi i arte kenge
kile kile migja bib
kafazi arte
knga e masakres se fmis 9vjeq
kaza nova
kur ti ne kosov e un ne mergim
kenga esat pashes
kur ti ne kosov
keng per fazli grajqefcim
keng shaqir avdia
keng te reja hip hop
kam nje zermer dhe dy duar
kenge me qefteli
kenga e stublles
kaltrina selimi askend se do
kaltrina selimi askend se do
kalterina selimi skend se do
kalterina selimi se do askend
kaltrina selimi se do askend
kapital t 2po2 duffy
kanga e adme jasharit
kenga zagrabit
kaltrina selimi kopi paset
kenga e rustes
kenge me kavalla
keng dasmash 2008
kur ti nderrojme cunit nishonet
k sčg djalin e vogel sot martojml
kenga e brahim
kenga e zulce begut
kenga e rusto
ken te dhimbshme
king l
kandeluna
kaltrina selimi ti se do askend
kenga e nazmi murselaj
k os dafyy
kallashi muzik
kthrhun malsori
kthrhuni kraja e ulqinit
kasetofoni i jem
kurr nuk ta kam thene
kenga e dielindjes
kthena prap
Katy Perry - Hot N' Cold
Katy Perry-Hot N' Cold
Katy Perry-Hot N'Cold
k master diss
kenga kalle sonte tingulli i 3nt
karikatori
k master infinit records diss
k master infinit diss
kriminelet
kabriolet
kiss me en lla lla
kerki
kerkimet e funit
kenga e Selman Muriqit
kenget mate mira
kčga e merxedezit
kush spo vjen mem
KOLI CUNAT
KENGA REE E MEDES
KOLI BAJRAMCURRI
krunakboyz ft jenny sjemi nisoj
KENGA E MEDES
krunak boyz
keng per logjen
kad deluma
ksjon
kam ne zemr nje pik te zez
kur e lujna
kastro g-fighter
KMC feat Sandy - Get Better (Vision Extended Mix)
Kerkimi ka perfunduar... Ooppp, ca eshte gjith kjo? Kerko per dicka me te vogel!
kismet
Kenge Krahine
Krahines
kush osht ne gurbet
kkkkkkkkkk
kthema shpinen
kenget e izbices
ku i kam shok e mi
kastroti
keng per trepqen
kembana
KELI - Tradhetare
ku kam shoket e mi
kong me deva
kong me def
keng dashnije 2009
kavajes
kenge dasme-diten qe u bere nuse
kaos-ski qef mu bo si na
kenge per nuset
kenge per martesen
kenge per te rit
kenge per humor
kenge per dasmat
kenge per dashurin
kenge dashurin
kosov vllezrit sosuri
katunare men e madhe
kapital gjy
KELIT -Her si cik her si djal
keli -her si cik her si djal
kush ja ni luftes ma i pari
kenge per shqiperi
kenget e erinise
keng per mushtishtin
keng kamer loshit
krejt meri
ku jena
korab rrall e permall
kaltrina selemi
konge e hanes
ky ritum me ka pushtuar
kush e nisi luften i pari
keng per qeveritar
kuitim gashi
kuitimi
kacurrele ti mandi
kanga champion league
kur te merr malli besa kokedhi
kacurrele ti soni beratit
kenget 2009
kkal ma cigaren
KIAMETI FT RRUFEJA
Kong Spanjolisht
katrina selimi
kenge dasmash veriu
kur cuni mer pajen
Kastro Zizo - Partizani, Perjete Me Ty
Kastro Zizo - Partizani
kenga e femijeve
komandosi
kang te dhimshme
KENGE POPULORRE
kenge te reja kurbeti
kenga e zagrepit e marka muses
kenge per panvasin
kastro zizo zaimina
karroca e engjejve
kur jam kan e vogel
kthetrat hej
khukhu non
kuku non stupcat
kujton baba i liles