0/0 1/0 1/1 2/0 2/1 2/2 2/3 2/4 3/0 4/0 5/0 5/1 6/0 7/0 8/0 9/0 A/0 A/1 A/2 A/3 A/4 A/5 A/6 A/7 A/8 A/9 A/10 A/11 A/12 A/13 A/14 A/15 A/16 A/17 A/18 A/19 A/20 A/21 A/22 A/23 A/24 A/25 A/26 A/27 A/28 A/29 A/30 A/31 A/32 A/33 A/34 A/35 A/36 A/37 A/38 A/39 A/40 A/41 A/42 A/43 A/44 A/45 A/46 A/47 A/48 A/49 A/50 A/51 B/0 B/1 B/2 B/3 B/4 B/5 B/6 B/7 B/8 B/9 B/10 B/11 B/12 B/13 B/14 B/15 B/16 B/17 B/18 B/19 B/20 B/21 B/22 B/23 B/24 B/25 B/26 B/27 B/28 B/29 B/30 B/31 B/32 B/33 B/34 B/35 B/36 B/37 B/38 B/39 B/40 C/0 C/1 C/2 C/3 C/4 C/5 C/6 C/7 C/8 C/9 C/10 C/11 C/12 C/13 C/14 C/15 D/0 D/1 D/2 D/3 D/4 D/5 D/6 D/7 D/8 D/9 D/10 D/11 D/12 D/13 D/14 D/15 D/16 D/17 D/18 D/19 D/20 D/21 D/22 D/23 D/24 D/25 D/26 D/27 D/28 D/29 D/30 D/31 D/32 D/33 D/34 D/35 D/36 D/37 D/38 D/39 D/40 D/41 D/42 D/43 D/44 D/45 D/46 D/47 E/0 E/1 E/2 E/3 E/4 E/5 E/6 E/7 E/8 E/9 E/10 E/11 E/12 E/13 E/14 E/15 E/16 E/17 E/18 E/19 E/20 E/21 E/22 E/23 E/24 E/25 E/26 E/27 E/28 E/29 E/30 F/0 F/1 F/2 F/3 F/4 F/5 F/6 F/7 F/8 F/9 F/10 F/11 F/12 F/13 F/14 F/15 F/16 G/0 G/1 G/2 G/3 G/4 G/5 G/6 G/7 G/8 G/9 G/10 G/11 G/12 G/13 G/14 G/15 G/16 G/17 G/18 G/19 G/20 G/21 G/22 G/23 G/24 G/25 G/26 H/0 H/1 H/2 H/3 H/4 H/5 H/6 H/7 H/8 H/9 H/10 H/11 H/12 H/13 H/14 I/0 I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 I/6 I/7 I/8 I/9 I/10 I/11 I/12 I/13 I/14 I/15 J/0 J/1 J/2 J/3 J/4 J/5 J/6 J/7 J/8 J/9 J/10 K/0 K/1 K/2 K/3 K/4 K/5 K/6 K/7 K/8 K/9 K/10 K/11 K/12 K/13 K/14 K/15 K/16 K/17 K/18 K/19 K/20 K/21 K/22 K/23 K/24 K/25 K/26 K/27 K/28 K/29 K/30 K/31 K/32 K/33 K/34 K/35 L/0 L/1 L/2 L/3 L/4 L/5 L/6 L/7 L/8 L/9 L/10 L/11 L/12 L/13 L/14 L/15 L/16 L/17 L/18 L/19 L/20 L/21 L/22 L/23 L/24 L/25 L/26 L/27 L/28 L/29 L/30 L/31 M/0 M/1 M/2 M/3 M/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M/11 M/12 M/13 M/14 M/15 M/16 M/17 M/18 M/19 M/20 M/21 M/22 M/23 M/24 M/25 M/26 M/27 M/28 M/29 M/30 M/31 M/32 M/33 M/34 M/35 M/36 M/37 M/38 M/39 M/40 M/41 M/42 M/43 M/44 M/45 M/46 M/47 M/48 M/49 M/50 M/51 M/52 M/53 M/54 M/55 M/56 M/57 M/58 M/59 M/60 M/61 M/62 M/63 M/64 M/65 M/66 M/67 N/0 N/1 N/2 N/3 N/4 N/5 N/6 N/7 N/8 N/9 N/10 N/11 N/12 N/13 N/14 N/15 N/16 N/17 N/18 N/19 N/20 N/21 N/22 N/23 N/24 N/25 N/26 N/27 N/28 O/0 O/1 O/2 O/3 O/4 O/5 O/6 O/7 P/0 P/1 P/2 P/3 P/4 P/5 P/6 P/7 P/8 P/9 P/10 P/11 P/12 P/13 P/14 P/15 P/16 P/17 P/18 P/19 P/20 P/21 Q/0 Q/1 Q/2 Q/3 Q/4 R/0 R/1 R/2 R/3 R/4 R/5 R/6 R/7 R/8 R/9 R/10 R/11 R/12 R/13 R/14 R/15 R/16 R/17 R/18 R/19 R/20 R/21 R/22 R/23 R/24 R/25 S/0 S/1 S/2 S/3 S/4 S/5 S/6 S/7 S/8 S/9 S/10 S/11 S/12 S/13 S/14 S/15 S/16 S/17 S/18 S/19 S/20 S/21 S/22 S/23 S/24 S/25 S/26 S/27 S/28 S/29 S/30 S/31 S/32 S/33 S/34 S/35 S/36 S/37 S/38 S/39 S/40 S/41 S/42 S/43 S/44 S/45 S/46 S/47 S/48 S/49 S/50 S/51 S/52 S/53 S/54 S/55 S/56 S/57 S/58 S/59 S/60 T/0 T/1 T/2 T/3 T/4 T/5 T/6 T/7 T/8 T/9 T/10 T/11 T/12 T/13 T/14 T/15 T/16 T/17 T/18 T/19 T/20 T/21 T/22 T/23 T/24 T/25 T/26 T/27 T/28 T/29 T/30 U/0 U/1 U/2 U/3 U/4 U/5 U/6 U/7 U/8 U/9 U/10 U/11 U/12 V/0 V/1 V/2 V/3 V/4 V/5 V/6 V/7 V/8 V/9 V/10 V/11 V/12 V/13 V/14 V/15 V/16 V/17 V/18 V/19 V/20 V/21 V/22 V/23 V/24 W/0 W/1 W/2 W/3 W/4 W/5 X/0 X/1 X/2 X/3 X/4 X/5 X/6 Y/0 Y/1 Y/2 Y/3 Z/0 Z/1 Z/2 Z/3 Z/4 Z/5 Z/6 Z/7
keng shqip 90
keng shqip 86
kur te dal shpyrti
keng per fazligrajqefcinga shaqir cerrvadiku
kenget e vitit 2009
KY DJAL NGA TROPOJA
KENGA E AZEM HAJDARIT AZEM HAJDARI
KENGA E AZEM HAJDARI
keng ali ajetin
kenget me te reja shiptare
kengetshiptare
kenget....shiptare
kenga ilirijana
KALIMERA SHQIPERI
kushtim kusumi
kuhs ka faj
knoni qika
kistro zizo
keng tevjetra
kistro
kastro zizo feat noizy
kastro zizo feat noizy jet e habitshme
kastro zizo feat noizy jete e habitshme
ko mo baby
ko mo baby llezkom
kadandi
kadand duraj
kenga hysenit unikatil
kaos-sjom ktu
käng luftes
keng mora helmin me u helmu
kush do qe te mari grua
kreshtat e kosoves-halti gashi
keng prakaluar
kanye weste
kthehu per vte per mua
krejt veni po merr flake-noizy
kkjhk
kang me qetelija
kang me qetelija
kanga per dan derofcin
koller
kang meqetelija
kenge diskoje
klasa e 8
klasa 8
karramboji
karako
keng me te mira big wolf big boy
kaukazat e gilanit
kamikza
ku ekam dashnin
K GURBETI LIVE
kang florkorike
keng florkorike
korona-dashuria e par nuk harohet
kaj bijo
kape lidhe
K-Master feat. Tingulli 3NT
kristjan familia ideale
KELI -Ne dasmen time
kenge baladash
ketrina
K MELANKOLIKE LIVE
K MELANK LIVE
kshyrni qika
kam zemren gur
kqyrni qika qa ka lindur nana
ku te kam oj nan
ka lindur nana
kshyrni qika qa ka rrit nana
ku te kam oj nane
K-ejos
kush po vjen
kafe e muhabet
keli lamtumir lamtumir
ku je sonde
kenga e zagrepit augustin uka
kujtimet bashk i kena nda
kujtimet bashk i kena nda
kenget mi vrave me dashuri
krejt i ke haram
kapital t ft dafina ft dafina
kapital t ft dafinaft 2po2
kapital t ft dafina ft 2po2
kapitalt ft dafina ft 2po2
kapital t dafina ft 2po2
kong te rugoves
ku rafsha mos u vrafsha big mama
kshyrni qika qa ka lindur nana
kshyrni qa ka lindur nana
kanali
K ULQINI LIVE
kur i mbusha 20 vjetlabinot tahiri
koki ft emira
KENGE DANCI CACACA
kshyrni
kenga per arif sinanit
kosova indepentet 2009
kalle kaqanik
kapital2pa2anddafy
kapital2pa2
kapital2po2
kur i mbush 18
kur i mbush 20
kthema dashurine mp3 altin sulku
krah
krasniqit
kuku fatime
ku naj more oj fatime
kombinati
K RTMIKE DA LIVE
kur i ki met tjeter kah
kazanostra luj qiqek
KATIA ME THUAJ TE DUA
kemal malovcic ozeni me babo moj
kemal malovcic ozeni
kukesit
kenget e sekullit
kur te percolla moter mallkova gurbetin
kercim arabisht
kercim arabe
kqyrni qika qa ka lindur nona
kosovar alija a bre zemer
kenga magjike mariza ikonomi
kujtim rexhvelaj
kenga ismet jasharit
kalle kabash
kang kabashi
kthehu ti eranda libohova
kthehu ti eranda libohova burn
kiss mi thru the phonn
kena lind per sefda
kenga patrioke
kenge per shkoll
kocka
kush te paska ngja
kanga e avdis
kush e bon repin
kajng per pendushken
keli kam nje mall
keli tani pse je largu
knaqu tash me tjera
kushtuar mirali sejdiu deshnorit
kushtuar mirali sejdiu
keng spanjloe
kurkisht
kurki
Kanga e zagrepit nikoll nikprelaj
kajnka per telefon
ka kaluar koha kur u qmendesha per ty
kush smi dine hallet e mia
ka kaluar
KAOS se kur pi
kenget e fatos xhaferrit
kur te redha ty ne dasem
keng dhe humor
kisha une
kush ta kjan hallin
kush ta kjan
kush ta
kur u ktheva prej gurbeti sinan vllasaliu
kur te lind ni djale
kur te lind ni djal
keng qytetare te vjetra
kur ta kujtosh prizerenin
kenga e murtezanit
koda
kumanovare vajz bujare
koda-ne zemren time
kangdarsma
kenge per persedenti rugava
kurbeti zi
kadri internet
kalabrine
kjo osht jeta
kuke djal o qe serdhe prome
kenga e muj halilit
kenga e mujes dhe e halilit
kenge dasma shkodrane
kripemjalte
kur vriten pllumbat
kenga e pa mbaruar
kenge popullore dasmash
kong folklorike
kiameti qoni durt
kiamet qoni durt
kushtet e allahut
kushtet e allahut
kushtet e islamit
kange per fejes
kange per dasma
kngt 2009
kngt 2009 kosova
king mix master-x
kngt 2009 shqip
kngt 2009 shqipi
kngt 2009 shqi
kngt 2009 shq
kngt 2009 sh
kngt 2009 prishtina
kngt t huja
kenga meles
kells
kellsi
keng dasmash me defa
kantuare
katuare
kosovar alija kuje o
klodian luko
kenge te reja
kushtet e ismamit
korbat beat
kiss kiss remix
kenga e bariut
KUR ME VIJE AJO DITE (KURBETLI)
kurtvishi-eja po te prs sante
kimet
kejt bashk
kuvriten plumbat
kuvriten pllumat
kuvriten
kampionet
keng te rejabajram gigolli
krisbrovn
kenga e maris dhe antonjos
kenget me te reja te dashuris
kosovare kosovare
kosovare ,kosovare
kosovare zemren a ma fale
Kenget Me Te Reja Shqiptare
kenge ne gjuhen angleze
keng me qetilija
korg tallava
kosovar alio
kush ma ndali dhimbjen
kenge ne gjihen angleze
kush po qet allti pA NAL
kang popullore shkodrane
Kelly - Neser
koranb jetishi
kenget per azem hajdari
kang per augustin uken
KY MERAK PO ME TRET
kang per agustinin
ky merak po me vret
ka nji vjet
kununi
knon bilbili xheza
knon bilbili xheza
kudai
kudai a un te amo
kompani
keng florike
keng te dhimshme per dashuri
keng me citeli
kenga e krushqise
kudret rrusemi
kenge per fatmir lelen
kadhashi
kragaqi
krenar aliu
krokodill
koha nuk kalon zeri yt me mungon
kijosat
kojka per kurbet
keng dasmash - xeni
keng dasmash - instrumentale
Kenga e zagrebit nikoll
kshyrni qka ka lind nana
koko gjambo
kasperi feat ibrahim tatlises
kur te vdes une mos qaj
kejsi tola take me in your dream
kenge e pipiqorapgjata
keng per vendlindje
kang anglisht remix
kapituli 1 dafina zeqiri
kenge.pavarsi
kaos prishtina
keng te huaja.com
keng e valle dasmash
ku i kam shoket e mi
kanga dasmash
krejt bashk
kant e luftes te kosoves
kur nuk ta kam thene
kur ta hjek duvakin
kng spaniollo
kendet magjike 2008
kng spanisht
klejvis
keng magjupqe
kthehu prape
kos dhe dafina zeqiri
kenga e zagrebit nikoll nikprelaj
kanga e uqk-s
kasetfohi jem
kanga e fiknetes
kanga e hiknetes
kapital't 2pa2-shoping
kng pr hasan fazlin
kapital't
koqakt
kapital'
kush mi qan hallet e mia
kufinin
kng pr hikneten
kng pr hikmeten
kengja magjike
KAMPION PARTIZANI
kenget dasmash me te mira
kenget dasmash
ksb drenas
keli-hajde knacma shpirtin
kosovar alia- ku je zemer
kenge per vllaun
kavajta kalova
kanga hip hop
kapital t ft 2po2 dafina zeqiri-shum nalt
kapital t ft 2po2 ft dafina zeqiri-shum nalt
kenge gzimi
Krasniqi -Dani Kur hallall une nuk ta boj
kush tka rejt e kush te ka mashtru
kush tka rejte
kush tka rejte kush tka mashtru
kush tka rejte kush tka mashtru
kto nuset e sodit
kong rep rugoven
kallashi remix
kelly chlarkson
keng zbavite
ka stop ka bllok
kenga e izbices
keng me sharkija izbica
kos feat tingulli 3nt
k-os feat tingulli 3nt
Kur bjen fyelli e qiftelia
kenga e burrelit
kenga e fundit e eminem
kumbeti presheva
kjo rinija
kjo rinija shkon e vjen
kate deluna ft busta rhymes
konvikti nr. 5
Kadenca Ne mitrovice
koromboli
Kadenca rrehi teli
keri hilson feat. akon
kosovar alijaku je o zemer
Kadri Selamin
Keng Dachnis
kapitall-t dhe dafina
kur s'ke pare kush nuk te don
kenget e negjat osmanit 2009
keng Rap Shqip
kenge kolazh
keng per matur
kjo durnja
kenge per haradinaj
korab shaqairi
kenge per gllogjani
kenge per gllogjanin
kenge per deqanin
krejt ne club
kapitall T ft dafina zeqiri
kush te mashtron dote mashtohet
kenge na jugu
kang te dasmave
kshirni qika
ktheu eranda libohova
kur hyn nusja
keng ac milan
krejte kenget 2000
kendojen bilbilate
keng te princesha dhe e varfra
kur hana na
kapitalli danfina
katencat mihane
Korab shaqiri vetem nje nat
Korap shaqiri vetem nje nat
kosove e bukur
kenga e portokallis
kur kendoj per shqiperine
kange popullore
kracanic
kia-lirik ismajli
kurrkush sun na naj
kurrkush sun na naje
kujt ja shtron moj ije sofren
kia-lirik ismajli-tingulli 3nt
khalil
korb jetishi
KET DASHNI NUK NA LEJUAN
Kenge nga jugu"zonje e kasabase(recorded with a mobile phone)
keng e mallengjueshe
kokidesi
kanuni i katilav
krahet e tua
keng te reja mentor kurtishi
keng per istog
keng per hero
Korab puthje hatrit
kujtim prodani letra dashurie
kush po ja thot konges
keng per luan kuklecin
kush po ja thot kenges
kenge per cunat e shijakut
k-os- ft blero ft duffy
k-os- ft blero ft dafina
k-os blero ft dafina
keyos ft blero ft dafina
kenga qka me ka syri
kejos ft blero ft dafina
kyos ft blero ft dafina
kyos ft blero ft dafina lavda loca
kyos ft blero dafina lavda loca
kyos ft blero dafina laivda loca
kapital dy po dy
Kreshna
kuitim shehu
kalos
kenge arbereshe e bukura
kgeta koci
kang per trimat
kenge arbereshe kalabria
kardinal 2po2
kapital feat 2po2 daffy
kapital 2po2feat daffy
KQYRNI
kosevaren
kaikeza
kushdo qe te marre
kanuni ikkatililt
kenga e nikoll bajraktarit sef mleqani
kos blero ft dafina
kaltrina krasniqi copy paste
kos ft blero ft dafina
kyos-t ft blero dafina
kenga e nikoll bajraktarit
kenga e jusuf gervalles
khoxx
klastika
kaqaki g
kacaki-g
krejt me pysin pse te dua ty
kengetar gjakovar
kos ft blero duffye-lavda loca
kos ft blero duffye-lvida loca
kejt nalt dafina
k-os- ft blero ft dafina zeqiri-la vda l0aca 2009
k-os- ft blero ft dafina zeqiri-la vda l0aca
kripmjaltezat - parku i heshtjes
keng me te rea
kenga per mirsad gashin
korab shaqiri banes vogel
kaliqani
kamarad tanti tanti
kenga ma te re te shkurtes
kenge labe per enverin
kenga na kujtoni
kenge per enver hozxhen
kur hana del nga adelina thaqi
Kobra a.k.a. Helmusi -Bum
kic maj es
kicmaj es
kicmajes
kur hana del mbi dhe ndriqon
ku tmbeten shokt
kapital t 2po2dafy
ku ta gjej fatin tim
kengt ma te reahip hop
kang deshmorve
kaga besim ndreca
keng te dhimshme
kang tetovare
kang darsmash
kang darsmav
kang shqop
kang shqip
kang dashnies
kaltrin arifi
kiss maj bejbi
kenge dasmash djalit
kelly klarson becuase of you
kadrit tallava
koha spo me shkon kur une jam paty!!!
keosat dafina zeqiri
kenga e janines
kete fundvit
kenga e janines ali pash
kur te shkoj nalt
kenga hagjere, hagjere
kiara
kunem se
kengatar te pa zbuluar
ku na mbet Presheva
keng dashnie rap
kiameti jeta
kenga e reqakit
keng e reqakit
ku ta di
kapu ti
kur ti pash o rruzat ne fyt
kenga per reqak
kenga per reqakit
kur ti pash o rruzat ne sy
kam melle
kam dy dar e nje shpirt
klevioli
kangal
Kesha Right Round
ku me je
kusht e ndav
keg per deshmor
keng per deshmor sabit bilali
ki me kerku
Kamikazat ft ZeeRoMan
Kamikazat ZeeRoMan
kumpjuter mix
kush je nisi lufes ma i pari
Kush Po Mlyp
kurr hallal un nuk ta boj
kapitel t
kush ja nisi ipari
kiameti 1 onder
kiameti 1 ander
kiameti 1 ender
kush jav qi nanen
kush jav qi nanen
king records-bingo
ku je o zemer kosovar alia
kalloj
kalloj moj edh ky vit
kengat e tahir sinanit
kristines
kur ti pash rruzet ne fyt
krisi pushka
kisha dasht e
kisha dashte
kalle kalle
kenge te kanagjegjeve
kenge te kanagjegjesh
kenge kanagjegjesh
kenge kanagjegjit
kur fjalet mungojne-alban skenderaj
kur i mbusha 20 vjet labinot tahiri
kur i mbusha 20 vjet labi
kazanova hajde luj qyqek
kajde defit
kjo dashuri vec ty te pret
kenge me qetelija new
kto zikat e sodit
kaltrina selimi n'ora 12
kang te ceces
kam dy duar dhe ni shpirt
kur jam kan nje vak i ri
keng dashurie muharremi
korrika
krej i kan
kishe
krenar shqiptar
krenar te jem shqiptar
kjo zemer qan
keng per suarek
kend per rugoven
keng per ibraim rugoven
king.scroption
kosova playboy
kanga merita
kujtoj diten
kujtoj diten vllezrit abazi
kenga atdheut
kure ibushi luli 20 vejt
kat dulina
kamikaza-t gilanit
ke nja nav ban dy
kalendari tim
kalendari tim gjevahiret
kanuni katilav
kastraveci
kazablanka
kenge martesash
kange elbasani
korab jetishi banesa e vogel
ku ka shku
ku po shkon moj zanë
krejt kanget e medes
kosharja heroike
kam ra nhhall
kinezi kendon shqip
kinezi kendon
kadri bistric
kertusha
kile a kom lon
kile akom lon
kang per bajram curri
kemidasem
kur qesim kanun
kega e dashniese
kega e dashni
kega dashni
kur je tata mata pidh nane shuj
kolike live
kozanostra shota
kenge 20008
krejt i kisha dhane
kenge dasmash o shami ekuqe
kenge dasmash o shami e kuqe
kang sllave
kang per tahir drenicen
kush do te mar grua
kolazhe live
kega tallava vajtuse
kenge labe popullore
kur ta ketheva kosov shpinen
kur ta kethyem kosov shpinen
kjur ta ktheva kosov shpinen
kyra ohhne dich
kamikazat diss unikkatil
kega me qetelija qerapat me vegza
keng tforta
kega me qetelija vegza
kega me vegza
kega vegza
kega qetalija
kega adem
kega adem ramadani ilahi
keli gurbeti
knon bilbili
kange fliqta shqip
kujt ja fale zemren
kenga e javes
kenge per xhavit kozhanin
kamikaz pse
kosoven e dua se jam kosovar
kush esht me mua
kush esht me
kush esht
keni ba fam
Korona dhe Nysreti
ku i ka fajet
Korona -Nysreti
kusuvar alia
kusuvar
kush je oj zemer
keng per rugoven rifat berisha
kengat e vjetra
Keli-meli-Ne dasmen time
Keli-meli-Ne dasmen time 2009
ku shkoi valle ai djal
keli-meli ne dasmen time komplet
keli-meli ne dasmen time origjinal
keli-meli ne dasmen time
kanga e hikmetes full
kanga e divit
kur rugova shkoi ne amerik
kandil
kenge per shoqerine
kur i rujshe lopt ne katun
kalibri2009
kalibri2008
koha shkoj
kush ban muzik
kush ban
kenge dasmash gjyste Vulaj
kush ban tallava
kng dashuris
ka kjo jet ne cdo stin
kng dashunis
kush tallava
koha sheron plag
kanga e muhaxherve
kanga e muhagjerve
koha e kometes zanfina ismaili
klevion
klevion tba
kadencat-potpuri
kalle qifteli
kujtoj ate takim
kenga 90 minuta
kra per kra me uqkn
kra per kra
kenga muja e halili
keng ne dasmem shqiptare
ku me je moj bjondina ime
keng vuajse
keng qetsimi
KEEP IT GANGSTA NOIZY
kqyrni shoqe qka ka rritur nana
kenga rejat e sodit
kushtrim hasaj
Kadan Duraj - Mos me pyet si po jetoj
kastro zizo remix
kastro zizo gjinkalla qe dashurohet
kur xhirohej
keng popullore mirdit
kur ta zhdrypim lulijen pej kerri motrat krasniqi
kur i busha 20 vete
kalo me mu
korces
kur i bush 20vjet
keng darsmesh
konga e koshares
kanga e zagrebitdije mori bije
ka la nene
ka lan moter
ka lan moter e vllazni
kalle kamenic
kang te babes
kanga e babes
keep bleedinh love
keep bleedinh
komshiu
kang ma te reja 2009
kunagjegje
kenge lahute
kenge trimnie
kengen e mujit dhe halilit
kana e zagrepit
kazanostre
kamikazo
kesh kesh
keki
keng nga shqiperia
keng tironase
keng tiranase
ka po shkojna na
kysmeti mixha bib
kenga qameri
kenga qameri mos e harroni
kam shume deshira
keng melahut
keng lahut
kosta per ty
kost
kenga e zagrepit negjat osmani
kenga e zagrepit nikoll nik prelai
kang hip hop shpi
kang hip hop
krisi pushka e ushtoj mali
kasttrazizo
K'TU JAM
kellyklarkson
keosi
KANTE EGJMNISE
kalle sante remix
ka mendu se ka me vdek
k-fly ft.mage
kan me qifteli
kam harru
kenge par pavarsi
kishune pidh
korqa
korab jetishi gjepi gjepi
korab jetishi dora gjepi
kenga e pollates
kelpto
kenge me kavall
kullosa
kelly calrson
keng apsorde shpas zhitia
ku te meten shoket
kushe ka faj
kthema zemren time
korab shaqiri e kam gjetur
kalle kalle shqipe malit
klintonin
kur busha 20 vjet
kenget me te reja te edita sopjani
korab shaqiri- te kom gjetur
kamikazat gg-army
kur i busha 20 vjet moj non
Kaos-Ktu jena
ky nue nufi
kenga e sinanit
kur musha 20 vjet
kuri musha 20 vjet
kuri mbusha 20 vjet
kur mbusha 20 vjet
kur nara serbia e par
kur uktheva prej gurbeti
kur nara shok serbia e par
kolazh 20008
Ke selvija adelina dodaj
k v asije
keng mu dredhav
keng per vitin e ri
kaos ft dafyy
Keng dasmash remix
kaltrina kajtazi
k-os feat dafina bla bla bla
k-os feat dafina
Komandanti Legjendar Fadil Nimani
kapital p2p
korab shaqiri te therras me dal
korab shaqiri eja ma ngat
kang per rrahman dinin
kenga e divit
kenan imirzailogue
kur ta bejm synet
kur ishim te vogla
kitar teli keputur
keputur
kitara teli i keputer
kitara teli kputur
kamikazma
k.G ft T.K - Sa her po vi
korab sgaqiri
kanderal offishall
kur te jesh e merzitur shum
ka dale qefi hashiqare
kadnan duraj kush na ndau
keshyri qika
keng merlakolike
kng krshnike
kjo rinia
kat deluna ft busta
kiqrat
kadan duraj shko ti shko
kadan duraj shko ti shko
korab shaqiri adalimsonte
ka qefi hacica
kurab shashiri
ka sop ka bllok
keng nga belshi
k-lay 2009
keng nga shqipria mesme
kosove-hqipni
keng tallava2009
keng valle2009
kang t burgut
keng deshnis
kamikaza qe kujena
kenge labe piluri
kenge labe gjirokastra
kari nenes
kari i nenes
kamikazat-T
kanun kaqaniklie
kurabi shashiri
kenge per cerciz topulin
keng dashurie te dhimshme
katumnare
k masters
kenge per topullin
keng per babain
kapitalt t
kristi and ganja
kristi and ganimete abazi
kristi ganimete abazi
kristganimete abazi
kapitel.t
kang folflorike
korab shaqiri- te kam gjetur
King BoY feat DJ BEKA mBreT
King BoY feat DJ BEKA
King BoY
koha nuk po shkon pa ty
kur ti -pash rruza-t
kur ti -pash rruzat
kalin kakalin
kur ti pash rruzat --n-e -fyt -
koniktoria
kenge per shoqe
kenge per shoqeri
kang humor
kenge per shoqni
kemi marr nuse t'bukur
kemi marr nuse
kasandra magjupisht
keng dasmash rome
KooK.1 Ft Emma-T krkoj
krejt mir more
kook 1 strongi
kenga e gjilanit rap
kenga e gjilanit
kush vuan
kenget e lehta
krejt hajvana unikatil
kastriot tusha 2006
kenga e plot
kenge elbasanin
kenge futbooli
kenga fubolli
keng per ilirin
kelment
kelmen
kelm
kelo
keng per fatimen
kenga e gjarpnit mp3
kenga e divit mp3
koha ekometes
keos- sjom ktu
kur jemi kan ni vak i ri
knga magjike 2009
kyrni qika
kqyrni qika qa ka fal nana
korab shaqiri te therras nga loqka e zemres
KENGET MAT TE REJAT BRE
KENGET MAT TE REJAT
kral nikolla
kostandin thana
kthetrat hand s up
KENGE NAPOLONI
kenge te shqiperise se veriut
kenge te shqiperise se veriut
kur i mbusha 20 vjet
klodian yzeiri un dhe ti
klodion yzeiri un dhe ti
keng tradhetie
kolazh adelina,ermali,rovena,genta
kenga magjike 8
ku jon ata shok
ku jon shokt
kuku nan pom dhem midisi
kase
kujtim shehu - ka dal qefi hashiqare
kujtim shehu -
kur ti puthi
kuron
korab shaqiri te kam gjet
korab shaqiri-te kam gjet
kujtohu i dashuri vella
korab shaqiri-
klone jade lukas
krejt deqnai
korab shaqiri hajde dalim sonte
kenge labe be iso
konaku
konakut
konakit
korab shaqir a dalim sonte
kush jon kta pidh nonash
kapital t 2po2 dhe dafina
kapital t 2po2 dhe dafina nalt
kaltrina selimi -copypaste
korab shaqiri top fest
korab shaqiri te kam gjetur
kish rrit nana dy jetima shyreti
kenga e tormentes en el parasio
kang me sha
kush ja nisi lufets ma i pari
keep rollin
kush e hoqi murin
keng fejesav
KelA-G - Shans S'kanë
keng fejesave
keng dasmve
keos- se kur pi
klero
KEOS-TOP FEST 1
kanga hidhe vallen
KEOS-SE KUR PI
kaltrina kobi past
kanga te dasmav
kerrk theblack
keg te reja 2009
kujtim prodani - gabriele
kqyrem
kelly minogue
kur jam kon ni vakt oj ri
keng te vjedhura turke
keng te turqe
keng te turke
kate perry-cold n hot
kenga per azem hajdarin
kenget veres 2000
kosovar alia ku je o zemer
kosovar aliu ku je o zemer
korabn shaqiri
kenget popullore kenga per azem hajdarin
keng anglisht remix
kurini
kenge per adnan shytin
kenget per axem hajdarin
karavelo
kendimi nga bebat
katy perry hot n clod
kosovar alijhaj
kapital 2p2 dafina
kush do te behet miljoner
kanga e hogjes
kang gubeti
kuj kuj
keri hilson fet timberland
kollazh ulqini
kenga e pere
kenga e peres
kenga e pers
kalla-g
keli-g
kocovare
krisi vetum ty
kangat e medes
kema
kang rep
konga e hikmetes
kur me lind