0/0 1/0 1/1 2/0 2/1 2/2 2/3 2/4 3/0 4/0 5/0 5/1 6/0 7/0 8/0 9/0 A/0 A/1 A/2 A/3 A/4 A/5 A/6 A/7 A/8 A/9 A/10 A/11 A/12 A/13 A/14 A/15 A/16 A/17 A/18 A/19 A/20 A/21 A/22 A/23 A/24 A/25 A/26 A/27 A/28 A/29 A/30 A/31 A/32 A/33 A/34 A/35 A/36 A/37 A/38 A/39 A/40 A/41 A/42 A/43 A/44 A/45 A/46 A/47 A/48 A/49 A/50 A/51 B/0 B/1 B/2 B/3 B/4 B/5 B/6 B/7 B/8 B/9 B/10 B/11 B/12 B/13 B/14 B/15 B/16 B/17 B/18 B/19 B/20 B/21 B/22 B/23 B/24 B/25 B/26 B/27 B/28 B/29 B/30 B/31 B/32 B/33 B/34 B/35 B/36 B/37 B/38 B/39 B/40 C/0 C/1 C/2 C/3 C/4 C/5 C/6 C/7 C/8 C/9 C/10 C/11 C/12 C/13 C/14 C/15 D/0 D/1 D/2 D/3 D/4 D/5 D/6 D/7 D/8 D/9 D/10 D/11 D/12 D/13 D/14 D/15 D/16 D/17 D/18 D/19 D/20 D/21 D/22 D/23 D/24 D/25 D/26 D/27 D/28 D/29 D/30 D/31 D/32 D/33 D/34 D/35 D/36 D/37 D/38 D/39 D/40 D/41 D/42 D/43 D/44 D/45 D/46 D/47 E/0 E/1 E/2 E/3 E/4 E/5 E/6 E/7 E/8 E/9 E/10 E/11 E/12 E/13 E/14 E/15 E/16 E/17 E/18 E/19 E/20 E/21 E/22 E/23 E/24 E/25 E/26 E/27 E/28 E/29 E/30 F/0 F/1 F/2 F/3 F/4 F/5 F/6 F/7 F/8 F/9 F/10 F/11 F/12 F/13 F/14 F/15 F/16 G/0 G/1 G/2 G/3 G/4 G/5 G/6 G/7 G/8 G/9 G/10 G/11 G/12 G/13 G/14 G/15 G/16 G/17 G/18 G/19 G/20 G/21 G/22 G/23 G/24 G/25 G/26 H/0 H/1 H/2 H/3 H/4 H/5 H/6 H/7 H/8 H/9 H/10 H/11 H/12 H/13 H/14 I/0 I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 I/6 I/7 I/8 I/9 I/10 I/11 I/12 I/13 I/14 I/15 J/0 J/1 J/2 J/3 J/4 J/5 J/6 J/7 J/8 J/9 J/10 K/0 K/1 K/2 K/3 K/4 K/5 K/6 K/7 K/8 K/9 K/10 K/11 K/12 K/13 K/14 K/15 K/16 K/17 K/18 K/19 K/20 K/21 K/22 K/23 K/24 K/25 K/26 K/27 K/28 K/29 K/30 K/31 K/32 K/33 K/34 K/35 L/0 L/1 L/2 L/3 L/4 L/5 L/6 L/7 L/8 L/9 L/10 L/11 L/12 L/13 L/14 L/15 L/16 L/17 L/18 L/19 L/20 L/21 L/22 L/23 L/24 L/25 L/26 L/27 L/28 L/29 L/30 L/31 M/0 M/1 M/2 M/3 M/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M/11 M/12 M/13 M/14 M/15 M/16 M/17 M/18 M/19 M/20 M/21 M/22 M/23 M/24 M/25 M/26 M/27 M/28 M/29 M/30 M/31 M/32 M/33 M/34 M/35 M/36 M/37 M/38 M/39 M/40 M/41 M/42 M/43 M/44 M/45 M/46 M/47 M/48 M/49 M/50 M/51 M/52 M/53 M/54 M/55 M/56 M/57 M/58 M/59 M/60 M/61 M/62 M/63 M/64 M/65 M/66 M/67 N/0 N/1 N/2 N/3 N/4 N/5 N/6 N/7 N/8 N/9 N/10 N/11 N/12 N/13 N/14 N/15 N/16 N/17 N/18 N/19 N/20 N/21 N/22 N/23 N/24 N/25 N/26 N/27 N/28 O/0 O/1 O/2 O/3 O/4 O/5 O/6 O/7 P/0 P/1 P/2 P/3 P/4 P/5 P/6 P/7 P/8 P/9 P/10 P/11 P/12 P/13 P/14 P/15 P/16 P/17 P/18 P/19 P/20 P/21 Q/0 Q/1 Q/2 Q/3 Q/4 R/0 R/1 R/2 R/3 R/4 R/5 R/6 R/7 R/8 R/9 R/10 R/11 R/12 R/13 R/14 R/15 R/16 R/17 R/18 R/19 R/20 R/21 R/22 R/23 R/24 R/25 S/0 S/1 S/2 S/3 S/4 S/5 S/6 S/7 S/8 S/9 S/10 S/11 S/12 S/13 S/14 S/15 S/16 S/17 S/18 S/19 S/20 S/21 S/22 S/23 S/24 S/25 S/26 S/27 S/28 S/29 S/30 S/31 S/32 S/33 S/34 S/35 S/36 S/37 S/38 S/39 S/40 S/41 S/42 S/43 S/44 S/45 S/46 S/47 S/48 S/49 S/50 S/51 S/52 S/53 S/54 S/55 S/56 S/57 S/58 S/59 S/60 T/0 T/1 T/2 T/3 T/4 T/5 T/6 T/7 T/8 T/9 T/10 T/11 T/12 T/13 T/14 T/15 T/16 T/17 T/18 T/19 T/20 T/21 T/22 T/23 T/24 T/25 T/26 T/27 T/28 T/29 T/30 U/0 U/1 U/2 U/3 U/4 U/5 U/6 U/7 U/8 U/9 U/10 U/11 U/12 V/0 V/1 V/2 V/3 V/4 V/5 V/6 V/7 V/8 V/9 V/10 V/11 V/12 V/13 V/14 V/15 V/16 V/17 V/18 V/19 V/20 V/21 V/22 V/23 V/24 W/0 W/1 W/2 W/3 W/4 W/5 X/0 X/1 X/2 X/3 X/4 X/5 X/6 Y/0 Y/1 Y/2 Y/3 Z/0 Z/1 Z/2 Z/3 Z/4 Z/5 Z/6 Z/7
peleqnia
paro-me zu vapa
paro- vapa
paro-
pizhamet e tua
plumi a.k.a lee
plumi lee te dua ty
plumi lee ne vetmi
poni-shpirt
plumi feat lee ne vetmi
pika per wesh
part 1
po lufton rugova peja
pussycat dolls i hate this partt
peude ser
pandora sun duroj ma
pandora sun
puerde ser
puede ser
pandora sun duroj
profukt 28 si heren e par
produkt28 si heren e par
porgatori
pink u and ur hand
pandora popullore
purgatory
pandora patriotike
poni remix
patriotike ilir shaqiri
panic at the disco
pink kanye west
pink kanye west
pitbull-krazy
poni si trendafil remix
pro vision
pyssucat dolls hush hush
pandoea
produkt 28 rovena dilo
poatrjotike adem ramadani
popullorejugu
poatrijotike adem ramadani
popullore2008
peremetare
per nje goc yri sherri
pandora tallava me defa
Palestine teil1
pa shoqe
per dj
potpuri kush te solli ne lagjen time
pars narkoter
pse jam gjall
pse kshtua sht jeta
pse kshtu asht jeta
per femij
po te perbej
pranver
per mobil
pikellimi
paro silva gunbardhi
potpori big mama
pash zotin
poptpuri2008
potpuri2008
pink-anglisht
paro me zu vapa
pirro cako mas me krahaso
pirro cako mos me krahaso
posical dols
pash perendin
produkt 28-shqipes
pot perbej
pa lidhje
pi deddy
pleqenia
pipja
pandora 09
pse me vjen e erende pranvera
per ata qe sjane
per ata qe s jane
pin pon
per ty vajze
P.Diddy ft. Keyshia Cole - Last night
pse duhemi
patriotike xeni
Pandora feat
Poni - Laberi moj laberi
pimi sam ka mar malli met pa
produkt28 ft etno engjujt
produkt 28 etno engjujt
Per nje zemer Shaqir Cervadiku -
Pet Shop Boys
podgonishte
pritem edhe pak
pianecet
pa ty jeta
pilivili
per presheven tallava
pasojat
Pragun
playa
per vetur
pyte zemren
po per ty
plac ai pis
Pietro B. Scusami
pajta
pop greek
poezi te dashnis
piro caku
per qudi
poezi te dashuris
per here te pare dashnine fillova
per her tpar dashnin fillova
puff didy
porosija
pse o jet
pse kshtu
projeckt
pes plusi
poni live
po flej permbi varrin tend
po flej permbi varr
permi varr fle
permi varr fle
pejane
pik me rema shero shero
pik me rema
POPUSHI
potpuri 2008
PASXALIS TERZIS-EXEI ENA FEGGARI APOPSE
PER PEJEN
pasi nuse nuk mu bane
projekt
putpori 2009
putpori
petrit lulo pik loti
popturi gezuar 2009
popturi lendita selimi
popturi mahmuti edhe shyretja
popturi 2009
pina viski koka kola-serbisht
pina viski koka kola
pleqni
pjano-pjano
pleshti dhe mori
piano_piano
pahs dy syt e tu
pse nuk t'du
pse nuk te du
per ty agnes
pasion de gavilanos rosario montes
potpuri kosovare
posikadolls
posicadols
pa krenari
pandora syt e tu oshpirt
pushumb hajdari sherri ne katund
posyca dolls
posicadolls
per jetimin
pishat albumi2007
pishat albumi2008
pishat albumi
potpuri 2007
potpuri shyretja dhe mahmuti 2009
pse o shpyrt
per dadushin
per dadushin mentori
potpuri e kosoves
po kur te erdha ty ne dasem
Pachanga.-loco
pr krejt njerzt qe pin
per krejt njerzt qe pin
pap didy
puscaty dolls beep
pusycat dolls bee
pusycat dolls beep
puchi
perri
pyes zotin
pina viski me cocacola
pse ika nga jeta
pse ike nga jeta
pse ike ga kjo jet
pse undave nga jeta
para konviktit nr.5
pavarsia nga rifat berisha
per llapin
per ata 2008
per ata
poezi dashurie per ty
po shihesh ashiqare
product28
product
pika djalit
po doni fam buja
per remzi ademja
perqafimin tend
po te
per pabesi
Perdoname la factorya
pederat
pim viski
Prince Double h 2009
paja valbona halili
Prince Double H - Dashuria e pavdekshme - New 2009
Prince Double H - Dashuria e pavdekshme New 2009
Prince Double H Dashuria e pavdekshme New 2009
Prince Double H Dashuria e pavdekshme 2009
Prince Double H Dashuria e pavdekshme
Prince Double H 2009
Prince Double H te dua zemer
per mue jeton
per ty e jap jeten
princi diss unikatil
pash dy zyte me balle
pisika dolls
photofoni
per me pi nikafe
per me
pop porno
pa ty..
pink so wot
potpuri instrumetale
per ty vuaj 2009
pirro qako mos me krahaso
pot pėrbej pash perendinė
pareliu
per ato puthjet e tua
prifti
po shija buzet e tua
pe kalli
per dobrosin
produkt 28 baby
produkt28 baby
plaka
plake budalle
plake e marre
pit bull
po bjen
per jusuf gervallen
po bjen lodrat
pikllimi shqipet e gg
peshkaqeni
peshkaqen
peshkaqe
peshkaq
peshka
peshk
peshku
PODGORIA
po kalon edhe kjo vjesht
picado feat simpatiko xhezide
pandora 100 vjet pa ty
pandora 100 vjet
picado feat simpatiko
popullore permetare
pik ne zemer me ke mbet
pse jena shqiptar
per Enver Hoxhen
po te kerkoj falje
por ti mos trego
pran lapidarit
per gezime festa
per gezime festa jemi mbledhur
pezetcent
poezi 2004
poezi dashurij
PUSSSECAT DOLLS
poezi2009
prishtina etini te therras
prishtina etini
polat
POTPURI ME YEJ
potporike
per gabim te vogel afrim ailu
por perbej
pysicat doll
pusycat doll
Prrall me Tupan Vala Mala
peshkopia
pono
paqanga
poni
patoresha
pirro caku elsa lila
per her t'par
palma
per her t par
per te qar
pis of me
pangjaj
poooo
pa nan
produkt 28 si peme
prishtinalija
paskam dasht njerun e gabuar
pandora me defa
pse nuk qohesh
pusycot dolls hush hush
per blerimin
pleqrija
posidon-ka-jeta ska kuptim
pro band vjoleta kukaj
pozita 99
pse pse pse
pse pse pse o zot
Princ Dobel GJi
Princ Dobel hysen
Princ Dobel gi hysen
Princ Double Hysen
parashivi simaku
prej nje shpati
prengzi
prej teje se kam prit
prej teje se kam prite
presioni raki
per nje goce
poezi per avni rrustemin
presioni-secili
per femije
paje
pomp-it
prap do te thehem
perqafuar
popullore permeti
pengesa unikatil
Pussycat dolls- When I grow up
poezi2006
per sallagrazhd
pse m`harrove
pse m`harrove
potpori instrumentale
potpori instrumentale 2009
potpori instrumentale 2007
potpori instrumentale valle
per lulin
po po jam llapjani
po vuaj per ty
plot pese shekuj nana priti
popstar
pajtim struga ''festa e bajramit''
pajtim struga festa e bajramit
pumpin
pump
pjellin
paca
prizereni mori shkoder
Pa Komplekse
Pa Kompleks
per liri
presioni ft klepto
phusicat dols
prrall me tupan kaubojat
pse moj jet ti me denove
pitsiri
persioni
Populli Shqiptar
para quesas buena
Podujeve
per arditin
pensa
pi didi
prrall me tupan xhungel ne kosov
prrall me tupan indiant
prral me tupan indian
perparim berati tragjedi kosovare
pika e lotit altin myftari
pika e lotit
prinec-h duble
prinece -H duble
polifest 2005
produkti 24
poezi dashurie- vetem per ty
poni dhe flori fluturimi
pranver pa zambak
por to
puthja e art
puthja art
per disa miliona
po shkon nuse
po me prite
p.dedya
pika
Palience
pusyyat
produkt 28 Mos fol
pussat
po te rpes q tri vera
po te pres qe tri vera
po te pres ēik qe tri vera
poni stini trendafili
phill collins
pritem nane se do vi
pse spo qitni tallava
pirro cako e rovena dilo
pinc so what
pa mshir unikkatil
pa mshir
per malush ahmetin
pussycat dolls concert
police rmx
p2op
p2p2
parandjenja eranda
parandjenja dejvis eranda
potpur molla dardha
per qdo nat per ty mendoj
pruduct 28
per qdo nat per ty
per qdo nat
pruduct28
prek cali
poturi 1009
poturi 2009
potpur molla dardha tallava
potpur molla dardha
per Egzonen
per Egzona
potpur tallava
potpur
potpur grupi
paty mbeta
praź te dua
po tepres
pi diddy
presioni ft. jetoni
Presioni feat. Jeton Gem Bellushi and Luck
push in the limit
perzihet prizereni
picilika
prishtina dhe tini
prrala me tupana
pidh nane
pismilet
pidh none
power mix
per beharin
per behar
po vdes me sy qel
pendora
pondora
pina
potpuri meda dhe mahmut ferati
petrit krasniqi
prej nishpati ti lshova syt
party dance
party hip hop
potpori kengesh
Puff Daddy We'll Always Love big Poppa
Puff Daddy - We'll Always Love big Poppa
perparim brati dhe hamit kastrati keng nga hasi
percafom
po te pres sinan vllasaliu
po te pres sinan vllasaliu oksigjen
PREK MRISHAJ
po te pres eli fara
Pogonishte - Ditar Sherifi
ptodukt 28
plolo juday
pussyadolls
popullore kolazh
per avnien
pusycats dolls
paul sean
princ paul
pa ti que mollat te goja
per faqe te zez
per faqe
prtrit lulo
petrit muca
petrit muca
po un po kerkoj po ju nuk po ma gjeni
parukeri
pzhamat remix
pizhamat remix
pogradec
pogradecare
perbej
pigjamat e tua
pa njeri tjetrin
po qes kanun
PONI SI DRENDAFIL
pranvera me nje lule svjen
per nje fjal
pokito
po te perbej pash
pse pse
PISHAMET
PISHAMET
pure love you can
pandora jasha
pa rrotlla
per gra
pirrro cako
pse ti mu
poezi per vetem per djal
paolo.meneguzzi
premise
pandora- kur i mbusha 20 vjet
paty paty
poven.
pruduct 28 ft urinda huta tradhtia
pse u ndam ali
pregaj
pashe dy syt
po te kisha para
paramora
pse nuk kae ktu katy perry??
potpuri kosove
pritni spris
potpuri mixx
pash dy syt fatjeta
poezi per pavarsi
postribe
popullore shqip
pshi lot e pikllimit
pussycat dolls remix
pse keshtu e paska jeta
pili
problemi freestyle
pavar
pussy gedols
pse mtrathtove
Pussycat Dolls - 'I Hate This Part' [OFFICIAL]
POSI KADOLLS
PONI TE KAM SHPIRTE
po priton
paper trail
per dashurin
per mu femer tj ska
per mu femer tj ska
pussycet dolls
pussycket dolls
pussycket dollss
poni-marshalla
Pink - Sober
popullore crazy frog
pragu i vegjelise
per pavarsin meda
paja paja valbone halili
pse me linde
prodkut 28
popdady
Party people le
pandora -se pasna dit
p.didy ft kristina agilera
princ of my castel
prince of my castel
prej at dit ēe jemi nda
prej at dit ēe jemi nda memi
prince of
put your light up
put your lights up
put your
perral me tupan folkflor
perparimi hamiti
produk 28 missi im
produk
pllum i bardh
perralla 403
pa ty menntori
pa ty mentori
pa ty mentor kurtishi
popullore mixs
perkthim
p.o.d
pellumb plaku
po i bjen era ret e zeza
po i lshon era ret e zeza
popullore 2006
pirro ajushka
permbi
per nje dit per nje nat
prej meje ske pse ik
potpori2009
prodikt28
prodikt 28
potpori shpati negjati remzia
pussycats dolls
plus rrenaskillz
plus rrena
per vujtje
pandora per kumanoven
pandora kumanova
p lulo
Princ As Mbret
pussycatdols-show me what you got
poni]
pleasure
peace
probendi
populloretepelena
po a
pasion de gavilandes
pirro cako elsa lila diferenca je ti
pse te martuar
peshen e fajit
picirik
poezi shum
pandora hitet
po me tho
po me thojn
po me
poni-c eshte dashuria
pse semuresh shpirti im
para mejedel me tjeter
para meje del
prishtinase
paro.silvia.gunbardhi.
pandora iski
paff dedi
pak uti
pitbull creyzi
PLUMBI I VDEKJES
pysecatdolls hush hush
pirro cako dhe rovena dilo
pyscatdolls hush hush
pusy dolls hush hush
per gjith ju
poni ē'eshte
por cue
pa kontrat
pandora-tallava-2009
Poezi te mira
palaqo
popollore mix
pa ty sef duraj
pash ata sy
Prenja
Prinderit Na Ndan - Daim Lala
prishtinalia 2po2
pirdhu oki
pikado feat simpatiko jayzide
pse pse pse o zot meda
pamparam
pim uiski me kokakola
pishina lido
pse te dua shum
pse te dua kosovare
pse te dua oj kosovare
pepi pac ft baba trodon
POPULLORE YLLI BAKA
pop muzik
pushi pushi
pucshi
poezi me shkrim
pse oshpirt
per kosov u dha betimi
passon shpici
pengessa
pare nuk ka
possesiv
Priscilla
Priscila
Priszilla
premtimet-unikkatil
pasicila
pasicilla
pasicilla baby lav ya
Priscilla - Baby Luv Yaa
Pa deshir te jam feju
Pa deshirė
Pink - Dear Mr. President
Potpori me yjet 2009
pa deshirė tė kan feju
popellore shkodrane
pergjakshme
paro dhe grupi
pulat remix
paska ardhe nje goc
Perparim Brati Kurbeti
parshervi
party people feat
prenge papushi
prej shoqeris
presim
prendavam
patriotike kur ti pash rrusat ne fyt
para mje del me tjeter
popullore afr
popullore afrimi
pit-bull
per stadion
Perstadion
perendimi
pollat alemdar
panko za pianko
peralla
per mushtishtin
pse me fal trishtim
pezi
pirro cako un ai ti ajo
para pam robie williams
Pussycat dolls o like my
poganishte
partybreak
partybreak DJ Mixmaster P
partybreak DJ Mixmaster
partybreak DJ Mix
partybreak DJ
pussy cat dollss
piko malle kuqe
piko molle kuqe
ptrit lulo
peder
parku
pussycat dolls magic
perrall me tupan folkflor
per zenelin nga franca
per zenelin
plot pese sheku nena pritij
pese minuta
POP LOLY
pse jo shqip
pse shqip
pijanica
popullore new
POOP
per nji dashuri
per agron ramen
pirro cako anjushka
parade
pyet drenica
pepaj
pusycadols
pitt bull
pije detin
pina viski e koka kola
pse kshtu me u nda
prej asaj dite
pruduct 28 orinda
pa ty smundem te jetoj
pik pik
p.diddy last night
paqa
pa fat labi
possycat doll
patem perqafime
po shkoj
padora
pandoraa
pro band e kallem te valoni
prral me tupan 2009
pjesa ti
pro band dhe vijolet kukaj
prejkurjemida
prejkur
polifonija labe
po mire
pro band prral me tupan
pro band dhe violeta kukaj
pro bend dhe violet kukaj
pse un jam shqiptare
per ty shpirt
pop band
peggy zena
poltika 98
politika 98
pandora i numrova
pini
pyte zemren tane
pandora pranvera
punon kosova
pandora i numrova gjith pranverat ni nga ni
po ku je jusuf gervalla
pi vodka
pi vodka e redbull
pro band u knaqem
prilili
plllumb vrinca
pllumb vrinca
Per arsye teknike kenget qe perdoruesit kane ngarkuar nuk shfaqen per momentin
Pelisteri
plag sjell
poni trandafili
pije detin
piktur pa korniz
P.D.C
P.D.C - Ti ske Faj ( NEW ALBUM TY VETEM TY 2008)
poloska skam faj
P.D.C - Ti ske Faj
policet
Puthma syrin
pimi sa mka marr malli met pa
pelumb vinēa
pellumb vinēa
per tetoven
pimi sa mka mar malli met pa
prince duoble h
pse sma thua
pej ni shpati
partybrek 2005
partybrek
partybreak 2005
pranverore
per me per sempre
Per Ty serial
Pej Live
paolo conte
produkt 28 feat aurela gaqe
prej nje shpati live
pikapervesh
pika pervesh
per shqipri
pelingu
peligu
pelig
pse bre a
per usta rikin
prishtin ali
pritoj
Pussycat Dolls-I hate this part
pincc
pse mharrove pse mtradhtove
po vi tek ty
Puthjet Tradhetare
pussycat dolls-hush hush
Pussycat Dolls - Hush Hush * Lyrics
pirro qako asjushka
preo evoltiun socer 4
pro evoltiun socer 4
pro socer 4
pirro asjushka
pandora-gazmendi-lori
perlat efolkut 1
perlat e folkut 1
pandora-gazmend rama
pandora-gazmend
pandora-gazmend rama-adnan daci
pupulore
potpuri murat gjoniku
pandora-flora
po po
pandora-flora-ymeri-gazmend-adnani
pandora-flora-ymeri-gazmend-adnani-potpuri
prind double g
princ double g
pirro caku
pidhi nones
pirro caku mos me krahaso
pasion de gavilanes cancion
parajsen kerkove
primaj-rockstar
potpuri came kastriot tusha
potpuri meda mahmuti
popullore klarinete
POPULLORE TTE SINANIA HOXHA
POPULLORE TTE SINANIA
pepa-cocti
poezit
pėrrall me tupan 21007
pėrrall me tupan 2007
pėrrall 2007
pse je idhnu moj zemer edi dhe rifadija
pse je idhnu moj zemer
po vajton
pepipac
pink (anglisht)
Poni - C'eshte Dashuria
party party-gazi
po jetoj veq per nje shpres
pse je xheloze
pa mbarue djeme e qika
pa farue djeme e qika
potpur-meda
pash dy syt n ball
Po vuaj Genta
pse dbesova
pittbull
pse besova
POLICIA SHPK
policia e shpks
policia e shpk
personat x
po fat
pink whats up
profesor
PRODUKT28 SI PEME
produkt 28 - goni i zi
piano my
pina viski o me kokakola
pse shqiprin
pandora new 2009
popo une jom llapjoni
paske pas tjetren
pa strehe
Presioni me meze e raki
perdonas
perdonos
pppppppppppppppfffffffff sen spo qitni hi
Pa pardon Genta
poni-hop hop
portokalli-malet me asfalt mbuluar
popullore.jugu
pse me flet
per hajvalin
per buzet qe nuk puthin si me pare
pa lamtumir xheki
prishti
piasha
premi venat
popoop
pistoleta remx
pistoleta
pistoleta unikkatil
pak tesha ke vesh
pse me mua ti po lun
panos003@hotmail.com
pandora tallava per gostivarin
PREI O NI SHPATI
per ty po vuaj 2008
per ty po vuaj
pusycadolls butons
pussycat dolls don't cha remix
pussycat dolls don't cha
pussycat dollsbutons
pussycat dolls butons
PUSSYCATDOLLS I HATE THIS PART
per mu femer tjeter ska
plaget e dashuris
princ double gg
prince double gg
paraballim
perballimi
pardone-moi
pusssycat dolls ihate this part
pusssycat
po vin qikat po vin grat
pika per vesh -tingulli 3nt
plaget emija skan sherim
plaget e mija skan sherim
parku i heshtjeve
produkt 28 leter
poezi dashnie
produkt 28 ke guri
pars narkoteror
pikon loti pikon
pa shiko si rrjedjon lot e mi
pristin
pink singer
pi dedy remix
perzeren dola per pazar
pajazit bre djal
PONI MIX
PONI MIX STINE
PONI STINE ISHE TI
poezi per ty
per vranjevc 2oo9
pritni spears
pse ste thash te dua
pse ste thash te dua-sabri fejzullahu
Pars Narkoterör
Pars Narkoterör Jenerik
Pars
produkt 28 me beso
per nje goc na ka hyre sherri
pajazit ahmetil
Pa lamtumirė - trix
Pa lamtumirė - veli sahiti
putanat
poni si trandofil rmix
pussy cadols
pussy cat dools
pokes face
pussy cadolls i hate this part
per syt e saj te zi
ponte
pussy cadols i hate this part
popullore flori
party party gazi
pietro b-scusami
pietro b-
puro dolor
potokalli
party party me gazin
Poison (E7) - Per Qd
Poison E7 Per
paty kerry
porduk 28
per nje vajz na ka hyr sherri
petrt lulo
produkti 28 misi im
pasha syt e tu
parashqevi simaku
papi papi
po martohesh
perqafon
planeti
planeti kriptemjaltezat
pellumbesha
PONI e kam une e ke ti
papllore
pren lleshi
pollat alemedar
per ty moj ermira
pghnkop{ghnjth)
po knojna me defa
PATOS
pcd hush hush