0/0 1/0 1/1 2/0 2/1 2/2 2/3 2/4 3/0 4/0 5/0 5/1 6/0 7/0 8/0 9/0 A/0 A/1 A/2 A/3 A/4 A/5 A/6 A/7 A/8 A/9 A/10 A/11 A/12 A/13 A/14 A/15 A/16 A/17 A/18 A/19 A/20 A/21 A/22 A/23 A/24 A/25 A/26 A/27 A/28 A/29 A/30 A/31 A/32 A/33 A/34 A/35 A/36 A/37 A/38 A/39 A/40 A/41 A/42 A/43 A/44 A/45 A/46 A/47 A/48 A/49 A/50 A/51 B/0 B/1 B/2 B/3 B/4 B/5 B/6 B/7 B/8 B/9 B/10 B/11 B/12 B/13 B/14 B/15 B/16 B/17 B/18 B/19 B/20 B/21 B/22 B/23 B/24 B/25 B/26 B/27 B/28 B/29 B/30 B/31 B/32 B/33 B/34 B/35 B/36 B/37 B/38 B/39 B/40 C/0 C/1 C/2 C/3 C/4 C/5 C/6 C/7 C/8 C/9 C/10 C/11 C/12 C/13 C/14 C/15 D/0 D/1 D/2 D/3 D/4 D/5 D/6 D/7 D/8 D/9 D/10 D/11 D/12 D/13 D/14 D/15 D/16 D/17 D/18 D/19 D/20 D/21 D/22 D/23 D/24 D/25 D/26 D/27 D/28 D/29 D/30 D/31 D/32 D/33 D/34 D/35 D/36 D/37 D/38 D/39 D/40 D/41 D/42 D/43 D/44 D/45 D/46 D/47 E/0 E/1 E/2 E/3 E/4 E/5 E/6 E/7 E/8 E/9 E/10 E/11 E/12 E/13 E/14 E/15 E/16 E/17 E/18 E/19 E/20 E/21 E/22 E/23 E/24 E/25 E/26 E/27 E/28 E/29 E/30 F/0 F/1 F/2 F/3 F/4 F/5 F/6 F/7 F/8 F/9 F/10 F/11 F/12 F/13 F/14 F/15 F/16 G/0 G/1 G/2 G/3 G/4 G/5 G/6 G/7 G/8 G/9 G/10 G/11 G/12 G/13 G/14 G/15 G/16 G/17 G/18 G/19 G/20 G/21 G/22 G/23 G/24 G/25 G/26 H/0 H/1 H/2 H/3 H/4 H/5 H/6 H/7 H/8 H/9 H/10 H/11 H/12 H/13 H/14 I/0 I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 I/6 I/7 I/8 I/9 I/10 I/11 I/12 I/13 I/14 I/15 J/0 J/1 J/2 J/3 J/4 J/5 J/6 J/7 J/8 J/9 J/10 K/0 K/1 K/2 K/3 K/4 K/5 K/6 K/7 K/8 K/9 K/10 K/11 K/12 K/13 K/14 K/15 K/16 K/17 K/18 K/19 K/20 K/21 K/22 K/23 K/24 K/25 K/26 K/27 K/28 K/29 K/30 K/31 K/32 K/33 K/34 K/35 L/0 L/1 L/2 L/3 L/4 L/5 L/6 L/7 L/8 L/9 L/10 L/11 L/12 L/13 L/14 L/15 L/16 L/17 L/18 L/19 L/20 L/21 L/22 L/23 L/24 L/25 L/26 L/27 L/28 L/29 L/30 L/31 M/0 M/1 M/2 M/3 M/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M/11 M/12 M/13 M/14 M/15 M/16 M/17 M/18 M/19 M/20 M/21 M/22 M/23 M/24 M/25 M/26 M/27 M/28 M/29 M/30 M/31 M/32 M/33 M/34 M/35 M/36 M/37 M/38 M/39 M/40 M/41 M/42 M/43 M/44 M/45 M/46 M/47 M/48 M/49 M/50 M/51 M/52 M/53 M/54 M/55 M/56 M/57 M/58 M/59 M/60 M/61 M/62 M/63 M/64 M/65 M/66 M/67 N/0 N/1 N/2 N/3 N/4 N/5 N/6 N/7 N/8 N/9 N/10 N/11 N/12 N/13 N/14 N/15 N/16 N/17 N/18 N/19 N/20 N/21 N/22 N/23 N/24 N/25 N/26 N/27 N/28 O/0 O/1 O/2 O/3 O/4 O/5 O/6 O/7 P/0 P/1 P/2 P/3 P/4 P/5 P/6 P/7 P/8 P/9 P/10 P/11 P/12 P/13 P/14 P/15 P/16 P/17 P/18 P/19 P/20 P/21 Q/0 Q/1 Q/2 Q/3 Q/4 R/0 R/1 R/2 R/3 R/4 R/5 R/6 R/7 R/8 R/9 R/10 R/11 R/12 R/13 R/14 R/15 R/16 R/17 R/18 R/19 R/20 R/21 R/22 R/23 R/24 R/25 S/0 S/1 S/2 S/3 S/4 S/5 S/6 S/7 S/8 S/9 S/10 S/11 S/12 S/13 S/14 S/15 S/16 S/17 S/18 S/19 S/20 S/21 S/22 S/23 S/24 S/25 S/26 S/27 S/28 S/29 S/30 S/31 S/32 S/33 S/34 S/35 S/36 S/37 S/38 S/39 S/40 S/41 S/42 S/43 S/44 S/45 S/46 S/47 S/48 S/49 S/50 S/51 S/52 S/53 S/54 S/55 S/56 S/57 S/58 S/59 S/60 T/0 T/1 T/2 T/3 T/4 T/5 T/6 T/7 T/8 T/9 T/10 T/11 T/12 T/13 T/14 T/15 T/16 T/17 T/18 T/19 T/20 T/21 T/22 T/23 T/24 T/25 T/26 T/27 T/28 T/29 T/30 U/0 U/1 U/2 U/3 U/4 U/5 U/6 U/7 U/8 U/9 U/10 U/11 U/12 V/0 V/1 V/2 V/3 V/4 V/5 V/6 V/7 V/8 V/9 V/10 V/11 V/12 V/13 V/14 V/15 V/16 V/17 V/18 V/19 V/20 V/21 V/22 V/23 V/24 W/0 W/1 W/2 W/3 W/4 W/5 X/0 X/1 X/2 X/3 X/4 X/5 X/6 Y/0 Y/1 Y/2 Y/3 Z/0 Z/1 Z/2 Z/3 Z/4 Z/5 Z/6 Z/7
Dredha feat Dj SuaT
duro nan loke
duro nan
DaaTozz
du me kcy me ty
duda ft nora
deejays
dynamic stylez
Dj Bloond
dafina zeqiri feat.blero-la vida loca(remix)
dj blunt techno
dafina zeqiri feat.blero-la vida loca
da ligs daligs party
dj r3al
djreal
don arbas and da ligs
dani kur halla nuk ta boj
dafina zeqiri,2po2,capital shum nalt
dafina zeqiri,capital shum nalt
dani aman aman
droba
da ligs don arebas
do te vi te shoh
D.0.G
don enio enxhi limonada
dj adiollo
do ti ckyej letrat
dashuri vrasese
drangaball z
demonic boy
diten naten qaj me zemer
drini shkreli-dedikuar ty
dashuria asht me qef
darsme malle
duda na shami
dmc pramtimet
dmc aka helmusi
dmc a.k.a helmusi - suksesi
di feat hamko
Daim Lala -
di feat hamko
dua djalin shqiptar
diqka ne zemren time
dj leshe
dafina zeqiri bt blero
D.I.LL.E.R.I g featderesioni g
dafina zeqiri mina
dj lesh
donika hajra shoqet e mija
dj mix master y
dr rappid
dallavere jo nuk ka
dafina zeqiti 2p2
dafina zeqiri la vida loca full
duda ft. b-genisu - nje e kalume
dafina zeqiri ft.f-kay la vida loca
dafina ft.f-key
duda ft. b-genius
dale gon
dafina zeqiri ft.f-kay
dj kela
dafina zeqiri sa ma nalt
deduiksion
dsad
droga jem esht muzika
DMK
dua te jem me ty Majlinda
dem amheti agushtin uka
diemt e vioses
Dj Suat - Vuaj
dafida zeqiri
drita musliu ti ne jet nuk paske dashurua
dj fitta
dufy 2po2
Demokrat Rrustemi - Nje dit pranvere
denis tope tope
duda-po zgjenomi
double g-po zgjenomi
dafina zeqiri kapital-t
do te khtehem
drin bardh
Don Arbas Dashnori
donchee
du kunata
DADHURIA
dj suata
dani-aman
dafina beterit
dea kolazh
DEA adelina sabria ermali big
DEA sabri fejzullahi
DEA adelina
dules
djal i mire nane e ki te shtir
dj onur energin
dj energin onor
dj energin unor
DIMA BILAN BELIEVE
dafna 2 po 2
Dafina Zeqiri Ft Blero Ft F Kay-La vida loca.mp3
diskoteki
dashuria jone eshte perfekt
daffi shum nalt
Dj Blunt feat. Big Basta - Tr 0024
dj jupi
dafina ft copital
dashamir shehu
dj bekim
dedim
dull arusha
dashuria ime ishe ti
D.U.D.A. GG
drrenusha latifi
dafina zeqori
dj.ilion
dj canvik
dady tankee instrumental
degjoje ate zemer
dora po me dridhet
duda katili
duda diss unikkatil
dafina batterit
dafina bat
durt nelt
dashinja bigjoz
duli sante po shkon nuse
duli sante nuse po shkan
duli sante nuse po shkon
digjej dalool
Dj Beka Dj
digjej dalool dhe fatmir makolli
Dedaj Xhevdet
dafina zeqiri blerolavoda locka
DONNI S BELA H
den harrow
dy familje fanatike
double a ft valbona
dul lulija te bunari full
djmemt b.urri
djmemt b.crri
djemt b.crri
da ghost instrumental
dul lulija te bunar
dj endriti
dredha -qysh e ka dhan zoti
david dee jay ft.dony
dj ani
dola penxheren
duli-tlutem mos nenshkruj
dafina zeqiri shum nalt 2009
dj nazi
dasme madhe
da ghost s'ka mu nal
dj nazmia
dy ftyresh
Driton Saliu ilahije
djcimi-nentoka
daeka e fundit
darka e fundit
da ta fal dashurin
dj-street
djblland
dede gjon luli
duda me meze e raki
dragana explozija
drithet shqiptaria
dmc-kujtimi
duli me rrena
duli boll me rrena
dmx ft sisqo
donaldi
diten rrezitum naten njersitum
dino dvornik
Dorzohem-Rovena Dilo
DRITA MUSLIU JO NUK DUROHET MO
dj nursen
denita
dimri vjen
dafina zeqiri capitali
dayy
dafina zeqiri feat capitali
dafina zeqiri feat capitali 2po2
dj nini
digllaj digllaj nane
DORINA GJEBREA
difernca
dh.b psyqo
di gjej shtolc
digj kallu
devis xharaj
dani-sofra pejane
dita e mir doket ne saba
dita e mir doket ne
duli xhelozia dhe inati
dj kartal
Duli-qikat e lazdrume
distirbia
drita musliut jolla jolla
dj blunt nina na
deli intervista
djali qe te don
dashnora me ka lan
dj blunt-ah zemer
dj blunt ko-s
d'ig hamko
djemt e deyit
duda heroinash
dasma korcare
dasme korcare
dj remix vjollca hazhiu
dj remix vjollca haxhiu
dj shuki
dj shino feat dj fati
dyher mevret
dyher
dj bland - 2009
daffina ltrical son
dj blunt ms cresha
driton and rufeja
dirton
dj kosovari
draganja
Dafina feat. 2po2 -
Dafina feat. 2po2
dani 2009 new
Driton feat Rufeja edhe bon edhe s¨¨bon
dani 2008 new
Diordan
dj neeti
dj netti
Dj Cimi Kur ka ra kushtrimi
dj ntn
dj nt
dani mos me kerko
da ghost dhe k-master
dj beka valla dasmash
dj beka valla
dafina zeqiri ft loric son kur jam ne club
djbeka valla
digjej doni
dil moi thellez
dj cajavs rihana dont stop the music remix
dj cajavs rihana dont stop the music remix
dj.beli
dj.sina
drane gegaj
duli Fjal
dafina zeqiri prishtina esht e jona
dafina zeqiri prishtina e jon
daim lala kengen te reja
Dj Neu
DJ Hero
dj-simos
dj-simos qyqek
duli beats
dj.onur
dilleri g
dog ft luro ft real 1
depresioni g ft dilleri g-pa ty
down mihane
down mihanes
dugujeva
dugujeva
dola te dera
dj blunt sexpert
dil moj qik o te bunari
darknes
daimim lala
Deduksioni-trradhti
despina vandi a papa
demongja
durte e mia i kam shkurtu
deshu live
duli live tallava
decrit leur
dola larte ne male
duda-dis unikatil
dashi e gabuar
duda-vakte vakte
duli munin dhe takatin
dashuri e saj
dafina ft capital and 2po2
dua te jesh me mua
Dynamit-Sonte kem me e kall
Dynamit- Records Sonte kem me e kall
diku
dj bland crasha
d-j-labi
dj-labi valle dasmash
dj-elvisi valle dasmash
dj-caja valle dasmash
daim lala sashum te dua
dafina zeqiri po te sho rral e per mall
DHT ft Edmee - Listen To Your Heart
DHT ft Edmee
drenica kampion
dj-luli
dj teko dhe cani
dj enno vs rebel aka unikkayiL
Dren feat.nik-mundohem
Dren feat.nik
duikkatil ti qifsha dudes
duikkatil ti dis dudes
duikkatil dis dudes
duikkatil dis
duikkatil dis duda
duikkatil duda
da lix
duikatil duda
duikatili duda
dava gjergji-zef beka
duda narkomai
Dj.Suat Feat.Cyanide oj ti qik
Dj.Suat Feat.Cyanide oj
dy minuta albani
dafina sabri fejzullahu
dodahir tahir gjuri
dodahir tahir
dodahir
daim lala shum te dua e shum me don
ded vochili
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel mashpeshmetpa moj emira nkapigjik tablen baca jmetelik metelik e aritbardh kallzoqik se kurme ardh
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel mashpeshmetpa moj emira nkapigjik tablen baca jmetelik metelik e aritbardh
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel mashpeshmetpa moj emira nkapigjik tablen baca jmetelik metelik
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel mashpeshmetpa moj emira nkapigjik tablen baca jmetelik
dil moj cuce
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel mashpeshmetpa moj emira nkapigjik
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel mashpeshmetpa moj emira
dava gjergji-zef beka qkapo rrin lotinqerpik moj emira nkapigjik pashkat djellqetka ra psepomdel
duete mahmut ferati shyhrete behluli
D.R.E
D.R.E snoop dogg
dj teko dj cani
dj cani ajshe
Diadema - Jakup Ferri
dafina na vida loka
duffy shume nalt
DULI - Mbylli sytë e qaj me zemër
dani 1000
dibosick trillmc
dava gjergji gurbeti
dj dalool-''theret''
dervish luza
daim lala - sod a neser
do marr rrugen
dafina zeqiri-si manushaqe
darsum pa krushi
darsum pa
dava gjergjg
dervish tahiri
dia dema-jakup ferri
dufy capital t
dashuria me semundi
dufy capital t 2po2
dhe doktori me i mire
duda jr
deaim lala
diant hamko ft baby boy-pse
dmk nganjiher feat unikkatil
di' hamko feat babyboy -pse
di' hamko feat babyboy
duli ketu ura keto rrug
distrrikusion
discotricion
dj-sheno
donn
doberqan
daffy mercy
duda diss prishtinalinve
droja
dreams genjeshtarja
duli xhelozon
duda narkonomia
dj blund keos
don pizhi ft a.k.a rrufeja
don pizhi aka hija e jetes
don pizhi a.k.a hija e jetes
don pizhi ft a.k.a hija e jetes
don pizhi feat a.k.a hija e jetes
degostanbegu
destanbegu kqyre sahatin
dadyy f
dafina zeqiri-just like me
duda hajde krait
dashnore met emija mi more
dashnoren e kam kojshi
djali po me vjen ka dera
djali po vjen
devis xherahu
dridhi aot thob
dridhi thob per mu
dridhi botht per mu
duli mos vuja
dada sale sinana vllasaliu
duhan gge
dardana krasniqi
dafina zeqirir
dafina zeqiri shum nalt
denisa rumenia
DonaTT ft Vigan Jakupi Pavarsia
dridhe vasho shtatin o
dashuro vjaz zahide misini
dafina 2p2 capital
do ti kadhim fitilat e modhes
do ti kallim fitilat e modhes
duffy ft capital ft 2po2
dafina zeqiri ft. kapital-t - shum nalt
dy te dashurat qe
dy te dashurat
dashuro vashë
dasma valle
daim lala sklahko
DULI - SYNI JEM
dj ruku posh lart
dj.xxxxxxxxxx
dj.x
dj.adelon
daffy ft capital T 2po2
daffy ft capital ft 2po2
daffy ft capital 2po2
daffy ft capital 2po2 shum nalt
daffy ft capital ft 2po2 shum nalt
daffy ft capital
dj.night
dafina ft capital ft 2po2
dj cimi army
DJ. ENDI ft. BT
dj cimi nentoka 3
dj.beka.dj.blunt
dj mezdeke
dafina zeqiri dhe capital
dh mezdeke
dafina zeqiri dhe 2op2
ditlindejn pa ty
Deklarata
dupoll dysh
duli 2
duli qefin
duli duvaku
duli heshtja
duli st heshtja
duli sot heshtja
DaaTooZ ft.chipsi
duda ft double gg army
duda ft double g
dashinis
don pixhi
don pixhi
dua ta puth doren
dndt
dtdn
dikur ishte ndryshe
donika vuqinaj
donika vuqinaj by turi
DONIKA VUQNIAJ
dava gjergji za ku krisi pushka prom
dava gjerfgji
dafina 2po2po
dikoteka
dj katil
Dj-Djali-Simpatik-Nr1
Dredha keqkuptim se jo pak
dredha Uehh
dafina zeqiri-2po2
duli jam ba bab
d-i hamko babyboy
dj lalo
dj lalo thrret
digjem xhuli
dushido
dafina ft.capital t
dafina ft.
dil ne bce
dilni moj thedheza
dj skorpio
d ruku
Dani- Genjeshtare
damise
duli ndarja jon
dyffy ft capital t 2po2
duli pse eshte keshtu jeta
duli pse eshte
daim lala 2006
duli keshtu jeta
don pizhi a po don vota
don pizhi a po don
dgj blland
daim lala alale
daim lala 2005
dola me shetit nga peja selajdin miftari
dj Iliri ft dj fabio
dafina zeqiri dhe genc prelvukaj
d gj bland
djbland
duli son asht pr tu ma q t lutesh
duli von asht pr tu ma q t lutesh
diss alban
dududu
duffy blero la vida loca
dava gjergjij
dafina zeqiri i i pa bese
Dj Suat feat.OGB
Dj Suat feat.OGB Duli - Shko remix
dua mp3 greke
da killa ft bazzuka -qka
da killa -qka
da killa - qka
dj onur ft the maker
dj abi ajshe
dj abi remix
dy unaza nderrohen
dj-omar hikmetja
dj-omar hikmete
dj-omar hikmeten
dj-omar selman kadrija
dj-omar selman kadria
duiaj a klipe
dj-omar-selman kadria
dj-omar-selman kadrija
duli rrug po kthim
duli shk shk nerrug po kthim
duffy ft capital-t and 2po2
dasmoret rruges kalojn
dafina zeqiri ft capital-t and 2po2
Dj Xeno
dada do ti shes
dafina blero lavica loca
dafina blero l
dafina zeqiri-i pabese
dely yourek
dafina capital t 2po2 shum nalt
dafina 2 po 2shum nalt
dafina capital t 2po 2
donqe bejbe
doubel d
dafina zaqira
dafina zaqira bateri
dj sua unikkatil
dafina shunm nalt
doubel t
Duda aty ku jan 2 G
DENNY_D
DENNY-d
djali dhe shiu
det me
daffy 2009
diemt e cameris
dul i
dj blunt cllasy
dash xhamuca
dan pizhi ledri
djali jon i ambel
duli-zemer
djali jon
DOVRE
dani-kurr hallall nuk ta baj
dani-kurr hallall un nuk ta baj
Do-Gma
dufy ft 2po2
dton
dudaj
Dj Mili Englisht
Dj Mili new
dj aligato cunter stricke
Dj Suat 2008 new
dafina feat etn engjujt
duda dis unikkati
dafiina feat capital T
dafina feat hjhdmnjk
dafiina feat capital T- shume nalt
dafiina zeqiri feat capital T- shume nalt
duda xhemilja
dafina ft 2po2 ft capitalis
dafina shuim nalt
Double G Army Aj mun mem Gjyku
Double-g Rasom bidaki WhoBrave - Raportite
Duda-Kejt po thojn
duda nano mos
dj bilindi
daniela sulaj
dashuri sinqert
digjej edi
digjej endi
duda hadeni kejt
duda hajdeni kejt
dhyrete beluli me fat bajramin
djsammy
dj kimi
dj diti
dj buki
dj egi
dj fida
dj lindi
dj nanti
dj lanti
dafina zeqiri-shum lart
duli ke xheni 3
dota
duli ke xheni
Dashnia s'shkon me zor
duli studio
dj cimi dhe legenda
dj cimi kosova army
dot kthehem
dafina zeqiri capitall t 2po2
damelo duro
do te jet vone
dzim lala dashurija
djogani dezurna
disshysen
dafina xeqiri
dyluftim i dyfishte
dafy capital 2po2
dafy capital
d. u.d.a
d. u.d.a.
dashura par
duli pre ku jemi nda
d.u.d.a. nano
da ligs da ligs party
dj cimi nentoka
duli po vin qikat
da ligs qoj
dj daool
dj daol
dafina 2 po 2 capital-t-
dafina 2 po 2 capital-t
dafina 2 po 2 capital-t- shum nalt
dangerous-akon ft kardinal ofishal
dafina zaqiri harrimi dashuris
djal i ho
daimi araba
djal i hotit
daimi arba
dj-medi
Dj-Sheki
dani ani ani syt e mi ju qani
dani ani ani syt e mi
dani ani syt
dani ani ani syt
dj buligad
dj kosovo
dallings party
dallings
dallinks
do re mi fa
dj zürich
do,re,mi,fa,sol,la,si
dje dhe sot
dafina Ft loco
daim lala te dashurova
duffy vs capital t
dritoni te kerkoi
dj osmil
DJ blund real1 mc kresha
don ligs
dj beka ft lil jon
dunanano
danger-po shitesh
diss kresha
dj beka ft lil jon tallava mix
dafina ft levyr koson
duli do ti kallim
duli do ti kallim fitilat
dj beka ft lil jon 2008
dafina feta blero adelina
dafina ft lyrican son
dafina ft 2 po 2 kapital t
dona emebelsir
Dani -Tradhetare
dona jam si emebelsir
diss mitro
dona jam si embelsir
diss caspo
dafina zeqiri2pop2
diss snupa
duva
dafina-hekuran krasniqi
Dafina Lyracal son
DAFINA ZEQIRI feat LIRICAL SON - Hot Shorts (Kur jam ne Club)
damaster game
derejtat nerzore
dashuri nuk shkon me zor
dashni nuk shkon me zor
dijo merlin
dervizh luxha
dervizh luzha
dani - edhe 1000 vjet
dervizh
duli pina viski
dadmash valle
dava gjergji mramja mergimtare
dadmash
duda italia evogl
dafina shm nalt
d.albo
dafina llabida lloka
dredha feat dj-suad
dredha feat dj-sade
duda kamikaza lshija zanin
D.j suat
dasmash tallava
dj wild ft. tingulli 3 nt
dio merlin
duli hajde hajde yll i detit
duli hajde hajde yll
don pizhi a po doni wota
don pizhi apo doni wota
djfita
driton feat rrufeja
daa gjergji
dj dashuri
dj beti
duli dot te marr rrugen pa kthim
dajela i vog
daja i vogel
duda ft. noyzi - kush jon ata
dugaja
DJ Blunt feat Ghetto Gold - A po don kesh .... dj blunt 2009 instrumental
dj blunt a po don kesh instrumental
da lights party
dj netii
deutsche musik dridhe trupin
deutsche musik
Da ligs party
deutscher rap
dafina zeqiri ft capital-t dhe 2 po 2
Da ligs - Don arbans
da ligs patry
driton sahliu
duli ditlindjen
dafina shume nalte
dafina zeqiri shume nalte
dafina zeqiri shume nalte
dotti kallim fiti
driton sahliu muhamet
dafina zeqiri capital t
doti kallim fiti
Da LigsfeatDon Arbas
driton sahliu 2008
do pim nje gote raki
do te pim nje gote raki
dzeza
duli tra
dafina fshum nalt
deduksjon- trepqa
Dj BuliGanG - Lej lej lej R.Kelly Tallava mix.avi
dafina zeqiri ft blero lavia
dafina capital
Dj BuliGanG - Lej lej lej
dafina zeqiri ma ke inati
dite e diele
dari tutto regolare
dite e dielle
dj albo hip hop shqip 2008
dafina zeqir capital'2
dj real hou qike
duda noiz
dul lulija te bunari-motrat mustafa
Dj kastro apologize
dren mehmeti anglisht
drenz mehmeti
dafina edhe festimi
diten e dllej
diten e djell
duffye ft lyrical son
djcimi ft legenta nentoka 3
dj cimi ft legenta nentoka 3
dj beka regeton muzik
dj beka regeton
dafina zeqiri 2po2 shum nalt
dj Manny
dj Manny hmm
dj Manny hmm
djemt malsise
dani - moj dashnore
dani moj dashnore
djemt pa kufi
djemt e malsis xhemilja
dy po dy aterroj
dy po dy rre shuplaka tash
dridhu ti
dridhu ti veq per mu
dashni me therra koka kon
de camada mos me refuson
don arbas-shum nalt
DAFINA ZEQIRI ft DAFINA ZEQIRI ft CAPITAL T ft 2po2
doni strad
dafina shumnalt
dashamir xhahysa
dafina zeqiri capitl feat 2 po 2 shum nalt
dani - tallava
dani tallava
dafina zeqiri fate capital
duli ne germani zvire
disipl
deda puc
de vaja
do you love is blind
dada e vogel
dr-killer
duffy mercy
dona anglisht
Dj cimi .feta Legenda
djalin ton
dj cimi mixha bib
double-g jeta e ushtarit
double-g army jeta e ushtarit
double-g army ushtari
don pizhi vota
demir krasniqi ku i kam shokt e mi
duda nje e kalum
drenusha latifi ft gold ag
duf suraj
DJ.R
dashurija cigane
dafina zeqiri feat lirical son hot shorts
don pizhi a po don wota
dafina zeqiri feat lirical
dragon ball z shqip
DON PIZHI "Po doni vota"
DON PIZHI new
dragonballz rap
dafina zeqiri lirical son
dragonball rap
dale hom dale
Dorina Bakalli
duaja nanes
Dj Blund- Classic
Dj Blund ft ms kresha
degjo.mom
dj dati
do te jem e jotja
duli e kush ka dal o hajde
duli e kush ka dal
duli e kush ka dal o mir ma lujka lojen
dfina dafina
dafina dafina
dasmat shiptare
djali i mir nanen e ke te vshtir
dafina zeqiri capital tea 2po2
don arbas-la lighs party
don arbas-da lighs party
DUA TROPICANET
DUO TROPICANET
djemte ne tomor
dob pizhi
don pizhi- a po doni vota
doshta e vertet unikkatil
doshta e vertet
dava qereqi
dj mimy
dava gjerji
dj cimi 2009
dj cimi edhe nentoka
daim kurr
dani kur hallal nuk ta boj
doble gi army po po
doble gi army
Don Arbas ft DA.Ligs
DABOLLGI KOSOV SHQIPNI
dafina shumenalt
duli xhelozia dhe inati
dafina feat kapital-t 2 po2
dafina T-shoping
dafina 2po2feat
dafina zeqiri feat T-kapital
dynitty
DAFFY,E
Don Pizhi - Po doni Vota
drin shkreli
dani live new
dafina zeqiri shum nalte
dani- kur nje dit do vdesim
dullaku
danit- kur nje dit do vdesim
dante tomas
Ditet e kurorezimit
Ditet e kurorezimit Nysret Mucici
dante tomas miss california
dritan rufeja
dmx ft sisqo
dmxftsisqo
ditig
DY ZEMRA TI KISHA FAL
dari vetem per mua
dani lamtumir live
dafina zeqiri ft. lirical son
dj bobo emilia
dufina
dufina z
duffua
dafina capital t shume nalt
duffua zeqiraj
dafina zeqiri -bateri
deberdoll
dafina zeqiri capita-t
dj.blunt aj aj
dj.blont aj
dj.blont aj aj aj
dufy blero fk
duli fjalte e botes
dafi blero 2po2
Dj BuliGanG - Lej lej lej R.Kelly Tallava
dafi blero 2po2 capital
Dj BuliGanG - Lej lej lej R.Kelly
Dj BuliGanG - Lej lej lej R.
dafina zeqiri feat kapital-t 2 po2
dj flouer
dj flauer
duli -shko vetem shko
Dj BuliGanG - Lej lej lej .
didi-enderoj
dahet zemrane dy pjes
dahet zemra dy pjes
duli-dashnia e par
duli-dashnia e pare
dj lilena
dmc feat gjira premtimet
dj.lilena
dj blero dafina
duli falma gabim
duli-a jam fajtor
dema kadria
dmc gjira
dj.albi@live.com
dj.albi
da lings and donarbas
da lings and don arbas
da ligs and don arbas
dalliks party
dalliks daon arbas
Da Ligs don arbas
Da Ligs party
disco 2009
dmc luanat
dafina feat 2po2 shum nalt
dafina zeqiri blero la vida loca
duda coni shishet me
dashuria nuk harrohet
duli- qika
dgj keosat
demixs
duli - cajin kur ta pish
duda per her tfunit
demiiks
demickss
degmiksi
dy binake i dashurova
drita halili
DRITA HALILI KULLER
DRITA KULLER
DRITA HALILILI
druri kalbet
dj suat pi raki
dafina ft.2po2 capital t
do te dua dote dua
david light on
dashni e re
deri tash kum pi tash spo muj me pi
da ligsft don arbas
duli spyt dashnija se vejt ke
dj suet dashuri e pa vdekshme
deri tash kum pi
dj kaqurota
dialin xhevair
dj fenics
dj fenic
dj fen
Dmc ft. Kobra - Sinjali
duli intervist
duli - gabimi bahet
d.j elio
dori pi raki
d.j sx
Double - G Army 2009
Double - G Army
dj sx
destan veku
damil lala
dj blund ne zingjir
dj blund aj aj
daim lalashum let me dashuru
duli djem e cika
dj aspora
dj di aspora
duli djem
da ghost k-master plas prej inati
dj blunt ft real 1 mc kresha clasy
dj blindi valle
dyqind e njezet
djelmoshat e rrezikshum
double-g diss gjermant
double-g diss
Depresioni-Gabim
dlod
Depresioni Gabim
dashuriaja evertet
dashuriaja
Depresioni Gabimi